Strona: [1] / 1

Patchcord światłowodowy FC/UPC-FC/UPC, duplex, LSZH, 1m, G.657, 3 mm, biały

Patchcord światłowodowy FC/UPC-FC/UPC, duplex, LSZH, 1m, G.657, 3 mm, biały
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 15,85 zł netto
19,50 zł brutto

Patchcord światłowodowy FC/UPC-FC/UPC, duplex, LSZH, 2m, G.657, 3 mm, biały

Patchcord światłowodowy FC/UPC-FC/UPC, duplex, LSZH, 2m, G.657, 3 mm, biały
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 16,90 zł netto
20,79 zł brutto
Strona: [1] / 1
Towar dnia
Waluta
Nowości
Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry