Złóż zamówienie do 16:45, a przesyłka o standardowych wymiarach do 30kg wagi zostanie wysłana z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. * dla stałych odbiorców.

Ekspresowa wysyłka !
Koszyk : 0 prod.
Moje konto
Waluta:

Podążaj za nami

Kontakt

Dzial handlowy:

Krzysztof Pikula

+48 508 489 777

krzysztof.pikula@falesia.pl

Michal Kosior

+48 574 608 870

michal.kosior@falesia.pl

2681651 kosiorm

Jaroslaw Urbanek

+48 510 812 394

jaroslaw.urbanek@falesia.pl

67877907 jaroslaw.urbanek

Zamówienia:

+48 22 2500710

oferty@falesia.pl

Biuro:

+48 22 2500700

+48 22 2500701

biuro@falesia.pl

Faktury, platnosci:

+48 22 2500704

+48 508 457 941

ksiegowosc@falesia.pl

Lista produktów
  • z
  • 4

DC-DC Converter, Wejście 48V, Wyjście PoE 48V

DC-DC Converter, Wejście 48V, Wyjście PoE 48V
Cena : 12,00 zł netto
14,76 zł brutto

Ericsson Uziemienie na kabel koncentryczny

Ericsson Uziemienie na kabel koncentryczny
Cena : 60,00 zł netto
73,80 zł brutto

Gigabit Passive PoE injector, Input 100-240VAC, 48V, 72W

Gigabit Passive PoE injector, Input 100-240VAC, 48V, 72W
Cena : 88,60 zł netto
108,98 zł brutto

Gigabit Passive PoE injector, Input 100-240VAC, 48V, 96W

Gigabit Passive PoE injector, Input 100-240VAC, 48V, 96W
Cena : 88,60 zł netto
108,98 zł brutto

Gigabit Passive PoE injector, Input 100-240VAC, 56V, 72W

Gigabit Passive PoE injector, Input 100-240VAC, 56V, 72W
Cena : 100,00 zł netto
123,00 zł brutto

Gigabit Passive PoE injector, Input 100-240VAC, 56V, 96W

Gigabit Passive PoE injector, Input 100-240VAC, 56V, 96W
Cena : 100,00 zł netto
123,00 zł brutto

iPaso100

iPaso100
Cena : 0,00 zł netto
0,00 zł brutto

iPaso1000

iPaso1000
Cena : 0,00 zł netto
0,00 zł brutto

iPaso200

iPaso200
Cena : 0,00 zł netto
0,00 zł brutto

iPaso400

iPaso400
Cena : 0,00 zł netto
0,00 zł brutto

Jamper

Jamper
Cena : 60,00 zł netto
73,80 zł brutto

Jumper (patchord) LC/SFP - LC/LC 100M do SIAE ALFOplus

Jumper (patchord) LC/SFP - LC/LC 100M do SIAE ALFOplus
Cena : 790,00 zł netto
971,70 zł brutto

Jumper (patchord) LC/SFP - LC/LC 15M do SIAE ALFOplus

Jumper (patchord) LC/SFP - LC/LC 15M do SIAE ALFOplus
Cena : 260,00 zł netto
319,80 zł brutto

Jumper (patchord) LC/SFP - LC/LC 25M do SIAE ALFOplus

Jumper (patchord) LC/SFP - LC/LC 25M do SIAE ALFOplus
Cena : 360,00 zł netto
442,80 zł brutto

Jumper (patchord) LC/SFP - LC/LC 35M do SIAE ALFOplus

Jumper (patchord) LC/SFP - LC/LC 35M do SIAE ALFOplus
Cena : 430,00 zł netto
528,90 zł brutto

Jumper (patchord) LC/SFP - LC/LC 50M do SIAE ALFOplus

Jumper (patchord) LC/SFP - LC/LC 50M do SIAE ALFOplus
Cena : 570,00 zł netto
701,10 zł brutto

Kabel agregacyjny

Kabel agregacyjny
Cena : 235,00 zł netto
289,05 zł brutto

Kabel CNT 400, koncentryczny - Andrew

Kabel CNT 400, koncentryczny - Andrew
Cena : 6,56 zł netto
8,07 zł brutto

Kabel koncentryczny C-400

Kabel koncentryczny C-400
Cena : 4,37 zł netto
5,38 zł brutto

Kabel koncentryczny RG-8

Kabel koncentryczny RG-8
Cena : 5,24 zł netto
6,45 zł brutto

Kabel XPIC do radiolinii CN510

Kabel XPIC do radiolinii CN510
Cena : 50,00 zł netto
61,50 zł brutto
  • z
  • 4
Katalogi produktów
Nowości

© 2018-2019 Falesia Systemy Sp. z o.o.

Sklepy internetowe KQS.store
strzałka do góry
Informacja

Brak powiadomień