Złóż zamówienie do 16:45, a przesyłka o standardowych wymiarach do 30kg wagi zostanie wysłana z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. * dla stałych odbiorców.

Ekspresowa wysyłka !
Koszyk : 0 prod.
Moje konto
Waluta:

Podążaj za nami

Kontakt

Dzial handlowy:

Krzysztof Pikula

+48 508 489 777

krzysztof.pikula@falesia.pl

Michal Kosior

+48 574 608 870

michal.kosior@falesia.pl

2681651 kosiorm

Piotr Wodnicki

+48 537 836 782

piotr.wodnicki@falesia.pl

70057531 macbart_1

Jaroslaw Urbanek

+48 510 812 394

jaroslaw.urbanek@falesia.pl

jaroslaw.urbanek

Biuro: biuro@falesia.pl

+48 22 2500700 +48 22 2500701

Faktury, platnosci:

+48 22 2500704 +48 508 457 941

ksiegowosc@falesia.pl

Zamówienia:

+48 22 2500710 oferty@falesia.pl

Lista produktów
  • z
  • 5

Fast Connector SC/APC

Fast Connector SC/APC
Cena : 7,00 zł netto
8,61 zł brutto

Fast Connector SC/APC, Splice model

Fast Connector SC/APC, Splice model
Cena : 8,00 zł netto
9,84 zł brutto

Fast Connector SC/UPC

Fast Connector SC/UPC
Cena : 7,00 zł netto
8,61 zł brutto

Fast Connector SC/UPC, Splice model

Fast Connector SC/UPC, Splice model
Cena : 8,00 zł netto
9,84 zł brutto

Kopia Pigtail E2000/UPC 2m SILVER 0.9mm G.652d

Kopia Pigtail E2000/UPC 2m SILVER 0.9mm G.652d
Cena : 11,77 zł netto
14,48 zł brutto
  • z
  • 5
Katalogi produktów
Nowości

© 2018-2019 Falesia Systemy Sp. z o.o.

Sklepy internetowe KQS.store
strzałka do góry
Informacja

Brak powiadomień