Złóż zamówienie do 16:45, a przesyłka o standardowych wymiarach do 30kg wagi zostanie wysłana z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. * dla stałych odbiorców.

Ekspresowa wysyłka !
Koszyk : 0 prod.
Moje konto
Waluta:
Strona: [1] / 1

Pigtail światłowodowy SC/APC, LSZH, 1m, G.652d, 0.9mm, żółty, Gold Class

Pigtail światłowodowy SC/APC, LSZH, 1m, G.652d, 0.9mm, żółty, Gold Class
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 4,50 zł netto
5,54 zł brutto

Pigtail światłowodowy SC/APC, LSZH, 2m, G.652d, 0.9mm, żółty, Gold Class

Pigtail światłowodowy SC/APC, LSZH, 2m, G.652d, 0.9mm, żółty, Gold Class
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 4,70 zł netto
5,78 zł brutto

Pigtail światłowodowy SC/APC, LSZH, 2m, G.657, 0.9mm, żółty, Gold Class

Pigtail światłowodowy SC/APC, LSZH, 2m, G.657, 0.9mm, żółty, Gold Class
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 4,70 zł netto
5,78 zł brutto

Pigtail światłowodowy SC/APC, LSZH, 3m, G.657, 0.9mm, żółty, Gold Class

Pigtail światłowodowy SC/APC, LSZH, 3m, G.657, 0.9mm, żółty, Gold Class
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 4,90 zł netto
6,03 zł brutto

Pigtail światłowodowy SC/APC, LSZH, 1m, G.657, 0,9mm, żółty, Gold Class

Pigtail światłowodowy SC/APC, LSZH, 1m, G.657, 0,9mm, żółty, Gold Class
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 4,50 zł netto
5,54 zł brutto

Pigtaile światłowodowe SC/APC, LSZH, 1m, G.657, 0.9mm, 12 kolorów, Gold Class

Pigtaile światłowodowe SC/APC, LSZH, 1m, G.657, 0.9mm, 12 kolorów, Gold Class
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 51,60 zł netto
63,47 zł brutto

Pigtaile światłowodowe SC/APC, LSZH, 2m, G.657, 0.9mm, 12 kolorów, Gold Class

Pigtaile światłowodowe SC/APC, LSZH, 2m, G.657, 0.9mm, 12 kolorów, Gold Class
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 54,00 zł netto
66,42 zł brutto

Pigtaile światłowodowe SC/APC, LSZH, 3m, G.657, 0.9mm, 12 kolorów, Gold Class

Pigtaile światłowodowe SC/APC, LSZH, 3m, G.657, 0.9mm, 12 kolorów, Gold Class
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 56,40 zł netto
69,37 zł brutto
Strona: [1] / 1
Katalogi produktów
Nowości

© 2018-2019 Falesia Systemy Sp. z o.o.

Sklepy internetowe KQS.store
strzałka do góry