Złóż zamówienie do 16:45, a przesyłka o standardowych wymiarach do 30kg wagi zostanie wysłana z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. * dla stałych odbiorców.

Ekspresowa wysyłka !
Koszyk : 0 prod.
Moje konto
Waluta:

Podążaj za nami

Kontakt

Dzial handlowy:

Krzysztof Pikula

+48 508 489 777

krzysztof.pikula@falesia.pl

Jaroslaw Urbanek

+48 510 812 394

jaroslaw.urbanek@falesia.pl

jaroslaw.urbanek

Michal Kosior

+48 574 608 870

michal.kosior@falesia.pl

2681651 kosiorm

Biuro: biuro@falesia.pl

+48 22 2500700 +48 22 2500701

Faktury, platnosci:

+48 22 2500704 +48 508 457 941

ksiegowosc@falesia.pl

Zamówienia:

+48 22 2500710 oferty@falesia.pl

Lista produktów
  • z
  • 1
Nowość

SFP 10/100/1000Base-T 1GB 100m

RJ45, 1GB, 100m

SFP 10/100/1000Base-T 1GB 100m
Cena : 69,30 zł netto
85,24 zł brutto
Nowość

SFP BIDI-Nadawania 1.25G TX: 1310nm RX: 1550nm 20km

LC, 1.25GB, 20km

SFP BIDI-Nadawania 1.25G TX: 1310nm RX: 1550nm 20km
Cena : 32,19 zł netto
39,59 zł brutto
Nowość

SFP BIDI-Nadawania 10G TX: 1270nm RX: 1330nm 10km

LC, 10GB, 10km

SFP BIDI-Nadawania 10G TX: 1270nm RX: 1330nm 10km
Cena : 122,05 zł netto
150,12 zł brutto
Nowość

SFP BIDI-Nadawania 10G TX: 1270nm RX: 1330nm 20km

LC, 10GB, 20km

SFP BIDI-Nadawania 10G TX: 1270nm RX: 1330nm 20km
Cena : 130,13 zł netto
160,06 zł brutto
Nowość

SFP BIDI-Nadawania 10G TX: 1270nm RX: 1330nm 40km

LC, 10GB, 40km

SFP BIDI-Nadawania 10G TX: 1270nm RX: 1330nm 40km
Cena : 154,00 zł netto
189,42 zł brutto
Nowość

SFP BIDI-Odbioru 1.25G TX: 1550nm RX: 1310nm 20km

LC, 1.25GB, 20km

SFP BIDI-Odbioru 1.25G TX: 1550nm RX: 1310nm 20km
Cena : 32,19 zł netto
39,59 zł brutto
Nowość

SFP BIDI-Odbioru 10G TX: 1330nm RX: 1270nm 10km

LC, 10GB, 10km

SFP BIDI-Odbioru 10G TX: 1330nm RX: 1270nm 10km
Cena : 122,05 zł netto
150,12 zł brutto
Nowość

SFP BIDI-Odbioru 10G TX: 1330nm RX: 1270nm 20km

LC, 10GB, 20km

SFP BIDI-Odbioru 10G TX: 1330nm RX: 1270nm 20km
Cena : 130,13 zł netto
160,06 zł brutto
Nowość

SFP BIDI-Odbioru 10G TX: 1330nm RX: 1270nm 40km

LC, 10GB, 40km

SFP BIDI-Odbioru 10G TX: 1330nm RX: 1270nm 40km
Cena : 154,00 zł netto
189,42 zł brutto
Nowość

SFP Duplex 1.25G 1310nm 20k

LC Duplex, 1.25GB, 20km

SFP Duplex 1.25G 1310nm 20k
Cena : 28,88 zł netto
35,52 zł brutto
Nowość

SFP Duplex 1.25G 850nm 550m

LC Duplex, 1.25GB, 550m

SFP Duplex 1.25G 850nm 550m
Cena : 33,50 zł netto
41,21 zł brutto
Nowość

SFP Duplex 10G 850nm 300m

LC Duplex, 10GB

SFP Duplex 10G 850nm 300m
Cena : 60,06 zł netto
73,87 zł brutto
  • z
  • 1
Katalogi produktów
Nowości

© 2018-2019 Falesia Systemy Sp. z o.o.

Sklepy internetowe KQS.store
strzałka do góry
Informacja

Brak powiadomień