Stelaż zapasu kabla 800 mm bez tacki, stalowy ocynkowany

Stelaż zapasu kabla 800 mm bez tacki, stalowy ocynkowany

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 43,00 zł netto
52,89 zł brutto

MultiPatchcord Telcoline 4J SC/APC-UPC 50m G.652d , średnica 3-5mm

MultiPatchcord Telcoline 4J SC/APC-UPC 50m G.652d , średnica 3-5mm

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 218,00 zł netto
268,14 zł brutto

MultiPatchcord Telcoline 2J SC/APC-APC 50m G.652d , średnica 3-5mm

MultiPatchcord Telcoline 2J SC/APC-APC 50m G.652d , średnica 3-5mm

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 121,00 zł netto
148,83 zł brutto

Obudowa rackowa 19"/3U do montażu zespołu splitterów. T-Shelf

Obudowa rackowa 19"/3U do montażu zespołu splitterów. T-Shelf

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 95,00 zł netto
116,85 zł brutto

MultiPatchcord Telcoline 8J SC/APC-APC 15m G.652d , średnica 3-5mm

MultiPatchcord Telcoline 8J SC/APC-APC 15m G.652d , średnica 3-5mm

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 367,84 zł netto
452,44 zł brutto

MultiPatchcord Telcoline 8J SC/APC-UPC 20m G.652d , średnica 3-5mm

MultiPatchcord Telcoline 8J SC/APC-UPC 20m G.652d , średnica 3-5mm

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 373,12 zł netto
458,94 zł brutto

MultiPatchcord Telcoline 2J SC/UPC-UPC 5m G.652d , średnica 3-5mm

MultiPatchcord Telcoline 2J SC/UPC-UPC 5m G.652d , średnica 3-5mm

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 91,30 zł netto
112,30 zł brutto

Kabel światłowodowy FIBERHOME 72J, microDUCT, wielotubowy (12F/T), średnica 5.4 mm, G.652D

Kabel światłowodowy FIBERHOME 72J, microDUCT, wielotubowy (12F/T), średnica 5.4 mm, G.652D

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 4,10 zł netto
5,04 zł brutto

MultiPatchcord Telcoline 8J SC/UPC-UPC 40m G.652d , średnica 3-5mm

MultiPatchcord Telcoline 8J SC/UPC-UPC 40m G.652d , średnica 3-5mm

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 394,24 zł netto
484,92 zł brutto

4U/19" Szafa rackowa 600mm x 450mm - jasnoszara

4U/19" Szafa rackowa 600mm x 450mm - jasnoszara

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 156,10 zł netto
192,00 zł brutto
nowość

Kabel światłowodowy FIBERHOME 12J DAC, jednotubowy, średnica 5.2 mm, G.657

Kabel światłowodowy FIBERHOME 12J DAC, jednotubowy, średnica 5.2 mm, G.657

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 1,28 zł netto
1,57 zł brutto

MultiPatchcord Telcoline 2J SC/APC-APC 40m G.652d , średnica 3-5mm

MultiPatchcord Telcoline 2J SC/APC-APC 40m G.652d , średnica 3-5mm

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 114,40 zł netto
140,71 zł brutto
Towar dnia
Waluta
Nowości
Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry