Kabel światłowodowy TELCOLINE MultiMode 12J, OM3, LSOH, czarny, średnica 6.0 mm

Kabel światłowodowy TELCOLINE MultiMode 12J, OM3, LSOH, czarny, średnica 6.0 mm

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 4,38 zł netto
5,39 zł brutto
nowość

Szafka zapasu kabla łatwego dostępu (Easy Access) 27x27x11 cm. T-SPARE-EA

Szafka zapasu kabla łatwego dostępu (Easy Access) 27x27x11 cm. T-SPARE-EA

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 67,00 zł netto
82,41 zł brutto

Złączka prosta z przegrodą gazową do mikrorurki 7(4) mm. H-ZP.07/4

Złączka prosta z przegrodą gazową do mikrorurki 7(4) mm. H-ZP.07/4

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 13,40 zł netto
16,48 zł brutto

Szafa (skrzynka) dystrybucyjna GFP-144

Szafa (skrzynka) dystrybucyjna GFP-144

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 850,00 zł netto
1 045,50 zł brutto

Zaślepka (zatyczka) gumowa do mikrorurki 5 mm. H-ZG.05

Zaślepka (zatyczka) gumowa do mikrorurki 5 mm. H-ZG.05

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 0,20 zł netto
0,25 zł brutto

Kabel światłowodowy TELCOLINE E-FTTX-2J-FRP, płaski, czarny, wzmocnienie FRP, G.657A1

Kabel światłowodowy TELCOLINE E-FTTX-2J-FRP, płaski, czarny, wzmocnienie FRP, G.657A1

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 0,47 zł netto
0,58 zł brutto

Kabel światłowodowy FIBERHOME 12J ADSS, jednotubowy, płaski, G.652D

Kabel światłowodowy FIBERHOME 12J ADSS, jednotubowy, płaski, G.652D

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 1,27 zł netto
1,56 zł brutto
nowość

Pigtaile światłowodowe LC/UPC, LSZH, 2m, G.657, 0.9mm, 12 kolorów

Pigtaile światłowodowe LC/UPC, LSZH, 2m, G.657, 0.9mm, 12 kolorów

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 47,60 zł netto
58,55 zł brutto
nowość

Pilot z włókna szklanego FRP do przeciągania kabli Ø8mm, 200m, zółty

Pilot z włókna szklanego FRP do przeciągania kabli Ø8mm, 200m, zółty

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 827,00 zł netto
1 017,21 zł brutto

Kabel światłowodowy TELCOLINE MultiMode 4J, OM3, LSOH, czarny, średnica 6.0 mm

Kabel światłowodowy TELCOLINE MultiMode 4J, OM3, LSOH, czarny, średnica 6.0 mm

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 1,93 zł netto
2,37 zł brutto
nowość

Kabel światłowodowy TELCOLINE 12J DAC, jednotubowy, średnica 6.3mm, G.652d

Kabel światłowodowy TELCOLINE 12J DAC, jednotubowy, średnica 6.3mm, G.652d

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 1,57 zł netto
1,93 zł brutto

Przełącznica światłowodowa 4 porty - SC Simplex, O-4F-SI

Przełącznica światłowodowa 4 porty - SC Simplex, O-4F-SI

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 17,60 zł netto
21,65 zł brutto
Towar dnia
Waluta
Nowości
Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry