Mufa światłowodowa TELCOLINE do gromadzenia zapasu kabla abonenckiego. GFP-2S

Mufa światłowodowa TELCOLINE do gromadzenia zapasu kabla abonenckiego. GFP-2S

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 15,00 zł netto
18,45 zł brutto

Mufa światłowodowa TELCOLINE 16F, 4 wejścia/24 wyjścia. GFP-24C-2

Mufa światłowodowa TELCOLINE 16F, 4 wejścia/24 wyjścia. GFP-24C-2

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 223,50 zł netto
274,91 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 160m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 160m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 94,40 zł netto
116,11 zł brutto

Gniazdo światłowodowe TELCOLINE 2F, GFP-2B, 2 gniazda

Gniazdo światłowodowe TELCOLINE 2F, GFP-2B, 2 gniazda

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 4,00 zł netto
4,92 zł brutto

Mini-Mufa GFP-4DROP-AD do montażu adaptera typu SC Simplex/LC Duplex

Mini-Mufa GFP-4DROP-AD do montażu adaptera typu SC Simplex/LC Duplex

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 8,00 zł netto
9,84 zł brutto

Poprzecznik (wspornik) 11-otworowy z regulowanym mocowaniem na słup prostokątny

Poprzecznik (wspornik) 11-otworowy z regulowanym mocowaniem na słup prostokątny

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 38,00 zł netto
46,74 zł brutto

Złączka końcowa, uszczelniająca do mikrorurki 10 mm, dla kabli 6.5-8 mm. H-ZK.10/8

Złączka końcowa, uszczelniająca do mikrorurki 10 mm, dla kabli 6.5-8 mm. H-ZK.10/8

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 10,50 zł netto
12,92 zł brutto

Dławik do otworów PG13.5, kolor: jasno szary

Dławik do otworów PG13.5, kolor: jasno szary

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 2,00 zł netto
2,46 zł brutto
nowość

Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/UPC simplex LSZH 1m G.657 3mm Gold Class

Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/UPC simplex LSZH 1m G.657 3mm Gold Class

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 9,20 zł netto
11,32 zł brutto

Kabel światłowodowy TELCOLINE 24J DAC, jednotubowy, średnica 6.3mm, G.652d

Kabel światłowodowy TELCOLINE 24J DAC, jednotubowy, średnica 6.3mm, G.652d

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 2,20 zł netto
2,71 zł brutto

Obudowa (kaseta) splittera T-CP-1:64

Obudowa (kaseta) splittera T-CP-1:64

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 29,00 zł netto
35,67 zł brutto
Towar dnia
Produkt dnia
5,29 zł z VAT
4,30 zł netto
Waluta
Nowości
Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry