Zaślepka (zatyczka) gumowa do mikrorurki 5 mm. H-ZG.05

Zaślepka (zatyczka) gumowa do mikrorurki 5 mm. H-ZG.05

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 0,20 zł netto
0,25 zł brutto

Tuleja naprawcza do pilota z włókna szklanego o średnicy 9 mm

Tuleja naprawcza do pilota z włókna szklanego o średnicy 9 mm

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 19,60 zł netto
24,11 zł brutto
nowość

Złączka prosta do mikrorurki 7(4) mm

Złączka prosta do mikrorurki 7(4) mm

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 3,80 zł netto
4,67 zł brutto

Stelaż zapasu do kabla typu "drop" z tacką pod mufę GFP-8B, aluminiowy

Stelaż zapasu do kabla typu "drop" z tacką pod mufę GFP-8B, aluminiowy

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 42,00 zł netto
51,66 zł brutto

Końcówka oczkowa do pilota z włókna szklanego o średnicy 6 mm

Końcówka oczkowa do pilota z włókna szklanego o średnicy 6 mm

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 4,90 zł netto
6,03 zł brutto
nowość

Mini-Mufa GFP-2DROP do kabli typu drop 1F

Mini-Mufa GFP-2DROP do kabli typu drop 1F

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 4,00 zł netto
4,92 zł brutto

Mufa światłowodowa TELCOLINE GFP-6R do łączenia mikrorurek w mikrokanalizacji, 6 okrągłych portów

Mufa światłowodowa TELCOLINE GFP-6R do łączenia mikrorurek w mikrokanalizacji, 6 okrągłych portów

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 46,00 zł netto
56,58 zł brutto

Kabel światłowodowy FIBERHOME 24J DUCT, wielotubowy 12F/T, średnica 9.6 mm, G.652D, 2kN

Kabel światłowodowy FIBERHOME 24J DUCT, wielotubowy 12F/T, średnica 9.6 mm, G.652D, 2kN

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 2,15 zł netto
2,64 zł brutto

Taśma ze stali nierdzewej SS 201, długość 272 m, wymiary 20x0.7 mm, 30 kg

Taśma ze stali nierdzewej SS 201, długość 272 m, wymiary 20x0.7 mm, 30 kg

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 326,00 zł netto
400,98 zł brutto
nowość

Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/UPC simplex LSZH 1m G.657 3mm Gold Class

Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/UPC simplex LSZH 1m G.657 3mm Gold Class

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 9,20 zł netto
11,32 zł brutto

Mufa światłowodowa TELCOLINE GFP-16A, 2 wejścia, 16 wyjść

Mufa światłowodowa TELCOLINE GFP-16A, 2 wejścia, 16 wyjść

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 45,00 zł netto
55,35 zł brutto

Uchwyt odciągowy do kabli światłowodowych z linką nośną (3-5.5 mm) I-05.PAT

Uchwyt odciągowy do kabli światłowodowych z linką nośną (3-5.5 mm) I-05.PAT

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 7,40 zł netto
9,10 zł brutto
Towar dnia
Produkt dnia
5,29 zł z VAT
4,30 zł netto
Waluta
Nowości
Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry