Osłonka spawów (mini-mufa) Ø4 mm, długość 150 mm do kabli typu "drop"

Osłonka spawów (mini-mufa) Ø4 mm, długość 150 mm do kabli typu "drop"

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 0,70 zł netto
0,86 zł brutto

Osłonka złączki prostej do mikrorurki 10 mm. H-OS.10

Osłonka złączki prostej do mikrorurki 10 mm. H-OS.10

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 1,18 zł netto
1,45 zł brutto

Tacka spawów Telcoline T-TACKA-06

Tacka spawów Telcoline T-TACKA-06

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 6,00 zł netto
7,38 zł brutto

Kabel światłowodowy TELCOLINE 2J microADSS Heavy Duty, TPU, biały

Kabel światłowodowy TELCOLINE 2J microADSS Heavy Duty, TPU, biały

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 0,74 zł netto
0,91 zł brutto

Skrzynka dystrybucyjna GFS-32

Skrzynka dystrybucyjna GFS-32

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 94,00 zł netto
115,62 zł brutto

Pilot z włókna szklanego FRP do przeciągania kabli Ø9mm, 150m, żolty

Pilot z włókna szklanego FRP do przeciągania kabli Ø9mm, 150m, żolty

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 875,00 zł netto
1 076,25 zł brutto

Kabel światłowodowy FIBERHOME 288J DUCT, wielotubowy 12F/T, średnica 16.2 mm, G.652D, 2.5kN

Kabel światłowodowy FIBERHOME 288J DUCT, wielotubowy 12F/T, średnica 16.2 mm, G.652D, 2.5kN

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 21,00 zł netto
25,83 zł brutto

Uchwyt TELCOLINE do kabli typu "drop" o średnicy 3-5 mm. I-ACCT

Uchwyt TELCOLINE do kabli typu "drop" o średnicy 3-5 mm. I-ACCT

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 4,20 zł netto
5,17 zł brutto

Mufa światłowodowa TELCOLINE GFP-16A, 2 wejścia, 16 wyjść

Mufa światłowodowa TELCOLINE GFP-16A, 2 wejścia, 16 wyjść

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 45,00 zł netto
55,35 zł brutto

Patchcord światłowodowy SC/APC, simplex, LSZH, 3m, G.657B3, 3 mm, biały

Patchcord światłowodowy SC/APC, simplex, LSZH, 3m, G.657B3, 3 mm, biały

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 10,60 zł netto
13,04 zł brutto

Kabel światłowodowy TELCOLINE 24J microDUCT, jednotubowy, średnica 3.4 mm, G.652D

Kabel światłowodowy TELCOLINE 24J microDUCT, jednotubowy, średnica 3.4 mm, G.652D

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 1,90 zł netto
2,34 zł brutto

Studnia SKR-1/2 typu lekkiego abizolowana

Studnia SKR-1/2 typu lekkiego abizolowana

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 550,00 zł netto
676,50 zł brutto
Towar dnia
Waluta
Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry