MultiPatchcord Telcoline 2J SC/UPC-UPC 25m G.652d , średnica 3-5mm

MultiPatchcord Telcoline 2J SC/UPC-UPC 25m G.652d , średnica 3-5mm

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 104,50 zł netto
128,54 zł brutto

MultiPatchcord Telcoline 12J SC/UPC-UPC 20m G.652d , średnica 4-7mm

MultiPatchcord Telcoline 12J SC/UPC-UPC 20m G.652d , średnica 4-7mm

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 552,00 zł netto
678,96 zł brutto

Patchcord światłowodowy SC/APC, simplex, LSZH, 1m, G.657B3, 3mm, biały, Gold Class

Patchcord światłowodowy SC/APC, simplex, LSZH, 1m, G.657B3, 3mm, biały, Gold Class

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 10,00 zł netto
12,30 zł brutto

Złączka prosta z przegrodą gazową do mikrorurki 7(4) mm. H-ZP.07/4

Złączka prosta z przegrodą gazową do mikrorurki 7(4) mm. H-ZP.07/4

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 13,40 zł netto
16,48 zł brutto

MultiPatchcord Telcoline 24J SC/UPC-UPC 20m G.652d , średnica 4-8mm

MultiPatchcord Telcoline 24J SC/UPC-UPC 20m G.652d , średnica 4-8mm

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 1 093,20 zł netto
1 344,64 zł brutto

Przełącznica światłowodowa 19"/2U - 48xSimplex. Wysuwana

Przełącznica światłowodowa 19"/2U - 48xSimplex. Wysuwana

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 125,00 zł netto
153,75 zł brutto

Rura osłonowa RHDPE 32/2.9 mm. Czarny/Zielony. 250 m

Rura osłonowa RHDPE 32/2.9 mm. Czarny/Zielony. 250 m

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 515,00 zł netto
633,45 zł brutto

Kabel światłowodowy FIBERHOME 24J, microDUCT, wielotubowy (12F/T), średnica 5.4 mm, G.652D

Kabel światłowodowy FIBERHOME 24J, microDUCT, wielotubowy (12F/T), średnica 5.4 mm, G.652D

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 1,87 zł netto
2,30 zł brutto

MultiPatchcord Telcoline 24J SC/APC-APC 15m G.652d , średnica 4-8mm

MultiPatchcord Telcoline 24J SC/APC-APC 15m G.652d , średnica 4-8mm

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 1 083,90 zł netto
1 333,20 zł brutto

Kabel światłowodowy, uniwersalny FIBERHOME 8J, jednotubowy, średnica 5.2 mm, G.652D, 1kN

Kabel światłowodowy, uniwersalny FIBERHOME 8J, jednotubowy, średnica 5.2 mm, G.652D, 1kN

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 0,91 zł netto
1,12 zł brutto
nowość

Zaślepka do adapterów typu SC Simplex/SC Duplex, Kolor: czarny

Zaślepka do adapterów typu SC Simplex/SC Duplex, Kolor: czarny

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 0,60 zł netto
0,74 zł brutto

Końcówka elastyczna do pilota 6mm, dł. 18cm

Końcówka elastyczna do pilota 6mm, dł. 18cm

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 12,00 zł netto
14,76 zł brutto
Towar dnia
Waluta
Nowości
Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry