Radiolinia SIAE ALFOplus80HDx, 80GHz, 10GB

Radiolinia SIAE ALFOplus80HDx, 80GHz, 10GB

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 0,00 zł netto
0,00 zł brutto

Poprzecznik (wspornik) 11-otworowy

Poprzecznik (wspornik) 11-otworowy

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 19,00 zł netto
23,37 zł brutto

Obudowa rackowa 19"/3U do montażu zespołu splitterów. T-Shelf

Obudowa rackowa 19"/3U do montażu zespołu splitterów. T-Shelf

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 95,00 zł netto
116,85 zł brutto

Pigtail światłowodowy LC/APC, LSZH, 2m, G.657, 0.9mm, Loose Tube, żółty, Gold Class

Pigtail światłowodowy LC/APC, LSZH, 2m, G.657, 0.9mm, Loose Tube, żółty, Gold Class

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 5,00 zł netto
6,15 zł brutto

Metalowa skrzynka dystrybucyjna GFM-24

Metalowa skrzynka dystrybucyjna GFM-24

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 88,00 zł netto
108,24 zł brutto

Pilot z włókna szklanego FRP do przeciągania kabli Ø8mm, 100m, zółty

Pilot z włókna szklanego FRP do przeciągania kabli Ø8mm, 100m, zółty

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 528,00 zł netto
649,44 zł brutto

Mufa światłowodowa pionowa TELCOLINE 144F, 7 wejść okrągłych/1 owalne. I-M.144.7.1

Mufa światłowodowa pionowa TELCOLINE 144F, 7 wejść okrągłych/1 owalne. I-M.144.7.1

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 205,00 zł netto
252,15 zł brutto

Złączka prosta do mikrorurki 7(4) mm

Złączka prosta do mikrorurki 7(4) mm

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 3,80 zł netto
4,67 zł brutto

Pilot z włókna szklanego FRP do przeciągania kabli Ø9mm, 200m, żółty

Pilot z włókna szklanego FRP do przeciągania kabli Ø9mm, 200m, żółty

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 1 060,00 zł netto
1 303,80 zł brutto

Obudowa (kaseta) splittera T-CP-1:64

Obudowa (kaseta) splittera T-CP-1:64

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 29,00 zł netto
35,67 zł brutto

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, simplex, LSZH, 2m, G.657, 3 mm, żółty

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, simplex, LSZH, 2m, G.657, 3 mm, żółty

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 8,30 zł netto
10,21 zł brutto

Złączka prosta z przegrodą gazową do mikrorurki 7(4) mm. H-ZP.07/4

Złączka prosta z przegrodą gazową do mikrorurki 7(4) mm. H-ZP.07/4

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 13,40 zł netto
16,48 zł brutto
Towar dnia
Waluta
Nowości
Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry