Studnia SK-1/2 kl A15 abizolowana

Studnia SK-1/2 kl A15 abizolowana

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 250,00 zł netto
307,50 zł brutto

Kabel światłowodowy FIBERHOME 72J DUCT, wielotubowy (12F/T), średnica 8 mm, G.652D, 1.5kN

Kabel światłowodowy FIBERHOME 72J DUCT, wielotubowy (12F/T), średnica 8 mm, G.652D, 1.5kN

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 4,50 zł netto
5,54 zł brutto

Metalowa skrzynka dystrybucyjna GFM-16

Metalowa skrzynka dystrybucyjna GFM-16

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 88,00 zł netto
108,24 zł brutto

Kabel światłowodowy FIBERHOME 24J ADSS, wielotubowy (12J/T), średnica 10.7 mm, G.652D, 2.7kN

Kabel światłowodowy FIBERHOME 24J ADSS, wielotubowy (12J/T), średnica 10.7 mm, G.652D, 2.7kN

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 2,77 zł netto
3,41 zł brutto

Pigtaile światłowodowe LC/APC, LSZH, 1m, G.657, 0.9mm, 12 kolorów

Pigtaile światłowodowe LC/APC, LSZH, 1m, G.657, 0.9mm, 12 kolorów

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 45,00 zł netto
55,35 zł brutto
nowość

DC-DC Converter, Wejście 48V, Wyjście PoE 48V

DC-DC Converter, Wejście 48V, Wyjście PoE 48V

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 12,00 zł netto
14,76 zł brutto

Mufa światłowodowa pionowa TELCOLINE 96F, 3 wejścia okrągłe/1 owalne. T-M.096.3.1

Mufa światłowodowa pionowa TELCOLINE 96F, 3 wejścia okrągłe/1 owalne. T-M.096.3.1

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 114,00 zł netto
140,22 zł brutto

Kabel światłowodowy FIBERHOME 8J microDUCT, jednotubowy, średnica 2.5 mm, G.657A1

Kabel światłowodowy FIBERHOME 8J microDUCT, jednotubowy, średnica 2.5 mm, G.657A1

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 0,94 zł netto
1,16 zł brutto

Obudowa rackowa 19"/3U do montażu zespołu splitterów. T-Shelf

Obudowa rackowa 19"/3U do montażu zespołu splitterów. T-Shelf

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 95,00 zł netto
116,85 zł brutto

Mini-Mufa GFP-4DROP-AD do montażu adaptera typu SC Simplex/LC Duplex

Mini-Mufa GFP-4DROP-AD do montażu adaptera typu SC Simplex/LC Duplex

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 8,00 zł netto
9,84 zł brutto

Patchcord światłowodowy TELCOLINE 1J, 7m, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, G.657B3, biały, Gold Class

Patchcord światłowodowy TELCOLINE 1J, 7m, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, G.657B3, biały, Gold Class

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 17,95 zł netto
22,08 zł brutto

Kabel światłowodowy TELCOLINE 24J microDUCT, jednotubowy, średnica 3.4 mm, G.652D

Kabel światłowodowy TELCOLINE 24J microDUCT, jednotubowy, średnica 3.4 mm, G.652D

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 1,99 zł netto
2,45 zł brutto
Towar dnia
Waluta
Nowości
Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry