Kabel światłowodowy TELCOLINE 12J ADSS, jednotubowy, średnica 5.0 mm, G.652D, span 80 m, 1.2kN

Kabel światłowodowy TELCOLINE 12J ADSS, jednotubowy, średnica 5.0 mm, G.652D, span 80 m, 1.2kN

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 1,45 zł netto
1,78 zł brutto

Kabel światłowodowy TELCOLINE 2J microADSS, Heavy Duty, TPU, biały

Kabel światłowodowy TELCOLINE 2J microADSS, Heavy Duty, TPU, biały

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 0,74 zł netto
0,91 zł brutto

Mufa światłowodowa pionowa TELCOLINE 144F, 3 wejścia okrągłe/1 owalne. I-M.144.3.1

Mufa światłowodowa pionowa TELCOLINE 144F, 3 wejścia okrągłe/1 owalne. I-M.144.3.1

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 135,00 zł netto
166,05 zł brutto

Karabińczyk 11x120 mm

Karabińczyk 11x120 mm

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 2,50 zł netto
3,08 zł brutto

Taśma ostrzegawcza z napisem „Uwaga kabel optotelekomunikacyjny”, szerokość 10 cm, długość 500 m

Taśma ostrzegawcza z napisem „Uwaga kabel optotelekomunikacyjny”, szerokość 10 cm, długość 500 m

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 70,00 zł netto
86,10 zł brutto

Kabel światłowodowy FIBERHOME 288J, microDUCT, wielotubowy (24F/T), średnica 9.6 mm, G.652D

Kabel światłowodowy FIBERHOME 288J, microDUCT, wielotubowy (24F/T), średnica 9.6 mm, G.652D

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 16,30 zł netto
20,05 zł brutto

Mufa światłowodowa pionowa TELCOLINE 96F, 3 wejścia okrągłe/1 owalne. T-M.096.3.1

Mufa światłowodowa pionowa TELCOLINE 96F, 3 wejścia okrągłe/1 owalne. T-M.096.3.1

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 114,00 zł netto
140,22 zł brutto

Patchcord światłowodowy SC/APC, simplex, LSZH, 3m, G.657B3, 3 mm, biały

Patchcord światłowodowy SC/APC, simplex, LSZH, 3m, G.657B3, 3 mm, biały

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 10,60 zł netto
13,04 zł brutto

Koło zapasowe do ramy pilota z włókna szklanego

Koło zapasowe do ramy pilota z włókna szklanego

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 38,90 zł netto
47,85 zł brutto

Stelaż zapasu do kabla typu "drop" z tacką pod mufy GFP-16G, 16A, 16D, 16N, 24N, aluminiowy

Stelaż zapasu do kabla typu "drop" z tacką pod mufy GFP-16G, 16A, 16D, 16N, 24N, aluminiowy

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 42,00 zł netto
51,66 zł brutto

Mufa światłowodowa TELCOLINE GFP-24N-WH, 4 wejścia, 24 wyjścia

Mufa światłowodowa TELCOLINE GFP-24N-WH, 4 wejścia, 24 wyjścia

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 111,90 zł netto
137,64 zł brutto

Złączka redukcyjna do mikrorurek 12 mm na 10(8) mm

Złączka redukcyjna do mikrorurek 12 mm na 10(8) mm

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 5,80 zł netto
7,13 zł brutto
Towar dnia
Waluta
Nowości
Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry