Kabel TELCOLINE 1F DROP TPU TUBA Heavy Duty

Kabel TELCOLINE 1F DROP TPU TUBA Heavy Duty

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 0,65 zł netto

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/UPC simplex LSZH 2m G.657A1 3mm

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/UPC simplex LSZH 2m G.657A1 3mm

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 8,40 zł netto

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/APC LSZH withe G.657B3 5m simplex

nowość
Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/APC LSZH withe G.657B3 5m simplex

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 14,13 zł netto

Rozcinaka TELCOLINE T-T11 do tub i kabli światłowodowych 1,5-3,3 mm

nowość
Rozcinaka TELCOLINE T-T11 do tub i kabli światłowodowych  1,5-3,3 mm

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 135,00 zł netto

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/APC LSZH withe G.657B3 3m simplex

nowość
Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/APC LSZH withe G.657B3 3m simplex

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 11,71 zł netto

Kabel światłowodowy TELCOLINE 2F FTTX FLAT Drop, G.657A1, czarny, wzmocnienie stalowe

nowość
Kabel światłowodowy TELCOLINE 2F FTTX FLAT Drop, G.657A1, czarny, wzmocnienie stalowe

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 0,44 zł netto
Sklepy internetowe KQS.store