Kabel światłowodowy TELCOLINE 24J DAC, jednotubowy, średnica 6.3mm, G.652d

Kabel światłowodowy TELCOLINE 24J DAC, jednotubowy, średnica 6.3mm, G.652d

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 2,20 zł netto
2,71 zł brutto

Kabel światłowodowy FIBERHOME 24J ADSS, wielotubowy (12J/T), średnica 10.7 mm, G.652D, 2.7kN

Kabel światłowodowy FIBERHOME 24J ADSS, wielotubowy (12J/T), średnica 10.7 mm, G.652D, 2.7kN

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 2,77 zł netto
3,41 zł brutto

Patchcord światłowodowy SC/APC, simplex, LSZH, 3m, G.657B3, 3 mm, biały

Patchcord światłowodowy SC/APC, simplex, LSZH, 3m, G.657B3, 3 mm, biały

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 10,60 zł netto
13,04 zł brutto

Kabel światłowodowy FIBERHOME 24J DUCT, wielotubowy 12F/T, średnica 9.6 mm, G.652D, 2kN

Kabel światłowodowy FIBERHOME 24J DUCT, wielotubowy 12F/T, średnica 9.6 mm, G.652D, 2kN

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 2,15 zł netto
2,64 zł brutto

Kabel światłowodowy TELCOLINE 1J microADSS, G.657B3, biały, LSZH

Kabel światłowodowy TELCOLINE 1J microADSS, G.657B3, biały, LSZH

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 0,72 zł netto
0,89 zł brutto

Uchwyt przelotowy I-PRZ do kabli o średnicy 4-6 mm, 4kN

Uchwyt przelotowy I-PRZ do kabli o średnicy 4-6 mm, 4kN

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 4,30 zł netto
5,29 zł brutto

Złączka prosta z przegrodą gazową do mikrorurki 7(4) mm. H-ZP.07/4

Złączka prosta z przegrodą gazową do mikrorurki 7(4) mm. H-ZP.07/4

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 13,40 zł netto
16,48 zł brutto

Kabel światłowodowy TELCOLINE 1J microADSS, Heavy Duty, TPU, biały

Kabel światłowodowy TELCOLINE 1J microADSS, Heavy Duty, TPU, biały

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 0,65 zł netto
0,80 zł brutto

Gigabit Passive PoE injector, Input 100-240VAC, 48V, 96W

Gigabit Passive PoE injector, Input 100-240VAC, 48V, 96W

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 88,60 zł netto
108,98 zł brutto

Kabel światłowodowy FIBERHOME 96J DUCT, wielotubowy 12F/T, średnica 11 mm, G.652D, 2.5kN

Kabel światłowodowy FIBERHOME 96J DUCT, wielotubowy 12F/T, średnica 11 mm, G.652D, 2.5kN

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 6,80 zł netto
8,36 zł brutto

Poprzecznik (wspornik) 11-otworowy

Poprzecznik (wspornik) 11-otworowy

Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 19,00 zł netto
23,37 zł brutto
Towar dnia
Produkt dnia
5,29 zł z VAT
4,30 zł netto
Waluta
Nowości
Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry