Złóż zamówienie do 16:45, a przesyłka o standardowych wymiarach do 30kg wagi zostanie wysłana z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. * dla stałych odbiorców.

Ekspresowa wysyłka !
Koszyk : 0 prod.
Moje konto
Waluta:

Podążaj za nami

Kontakt

Dzial handlowy:

Krzysztof Pikula

+48 508 489 777

krzysztof.pikula@falesia.pl

Jaroslaw Urbanek

+48 510 812 394

jaroslaw.urbanek@falesia.pl

jaroslaw.urbanek

Michal Kosior

+48 574 608 870

michal.kosior@falesia.pl

2681651 kosiorm

Biuro: biuro@falesia.pl

+48 22 2500700 +48 22 2500701

Faktury, platnosci:

+48 22 2500704 +48 508 457 941

ksiegowosc@falesia.pl

Zamówienia:

+48 22 2500710 oferty@falesia.pl

Lista produktów
  • z
  • 3
Nowość

Blacha montażowa do mufy 16F typ Fca, mufa MP5

Do Mufy 12C

Blacha montażowa do mufy 16F typ Fca, mufa MP5
Cena : 8,00 zł netto
9,84 zł brutto
Nowość

Kabel ZTT 12J ADSS, płaski, jednotubowy, G.652D

Kabel ZTT 12J ADSS, płaski, jednotubowy, G.652D
Cena : 1,40 zł netto
1,72 zł brutto
Nowość

Kabel ZTT 24J ADSS (12J/T), płaski, G.652D

Kabel ZTT 24J ADSS (12J/T), płaski, G.652D
Cena : 2,10 zł netto
2,58 zł brutto
Nowość

Kabel ZTT 48J ADSS (12J/T), płaski, G.652D

Kabel ZTT 48J ADSS (12J/T), płaski, G.652D
Cena : 3,10 zł netto
3,81 zł brutto
Nowość

Kabel ZTT 72J DUCT, wielotubowy (12F/T), średnica 8 mm, G.652D, 1.5kN

Kabel ZTT 72J DUCT, wielotubowy (12F/T), średnica 8 mm, G.652D, 1.5kN
Cena : 3,60 zł netto
4,43 zł brutto
Nowość

Patchcord E2000/APC duplex LSZH 1m G.657A2 3mm

Biały 3mm

Patchcord E2000/APC duplex LSZH 1m G.657A2 3mm
Cena : 42,55 zł netto
52,34 zł brutto
Nowość

Patchcord E2000/APC-LC/APC duplex LSZH 1m G.657A2 3mm

Biały 3mm

Patchcord E2000/APC-LC/APC duplex LSZH 1m G.657A2 3mm
Cena : 29,60 zł netto
36,41 zł brutto
  • z
  • 3
Katalogi produktów
Nowości

© 2018-2019 Falesia Systemy Sp. z o.o.

Sklepy internetowe KQS.store
strzałka do góry
Informacja

Brak powiadomień