Złóż zamówienie do 16:45, a przesyłka o standardowych wymiarach do 30kg wagi zostanie wysłana z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. * dla stałych odbiorców.

Ekspresowa wysyłka !
Koszyk : 0 prod.
Moje konto
Waluta:

Podążaj za nami

Kontakt

Dzial handlowy:

Krzysztof Pikula

+48 508 489 777

krzysztof.pikula@falesia.pl

Jaroslaw Urbanek

+48 510 812 394

jaroslaw.urbanek@falesia.pl

jaroslaw.urbanek

Michal Kosior

+48 574 608 870

michal.kosior@falesia.pl

2681651 kosiorm

Biuro: biuro@falesia.pl

+48 22 2500700 +48 22 2500701

Faktury, platnosci:

+48 22 2500704 +48 508 457 941

ksiegowosc@falesia.pl

Zamówienia:

+48 22 2500710 oferty@falesia.pl

Lista produktów
  • z
  • 1
Nowość

Adapter światłowodowy E2000/APC simplex, gold class

Adapter światłowodowy E2000/APC simplex, gold class
Cena : 7,40 zł netto
9,10 zł brutto
Nowość

Adapter światłowodowy E2000/UPC simplex, gold class

Adapter światłowodowy E2000/UPC simplex, gold class
Cena : 7,40 zł netto
9,10 zł brutto
Nowość

Inwerter telekomunikacyjny Jet DC48V/AC230V, 2U, moc wyj. 1kVA/0.7kW

Inwerter telekomunikacyjny Jet DC48V/AC230V, 2U, moc wyj. 1kVA/0.7kW
Cena : 1 087,50 zł netto
1 337,63 zł brutto
Nowość

Inwerter telekomunikacyjny Jet DC48V/AC230V, 2U, moc wyj. 2kVA/1.4kW

Inwerter telekomunikacyjny Jet DC48V/AC230V, 2U, moc wyj. 2kVA/1.4kW
Cena : 1 725,00 zł netto
2 121,75 zł brutto
Nowość

Kabel ZTT 288J DUCT, wielotubowy (12F/T), średnica 14.6 mm, G.652D, 2kN

Kabel ZTT 288J DUCT, wielotubowy (12F/T), średnica 14.6 mm, G.652D, 2kN
Cena : 11,20 zł netto
13,78 zł brutto
Nowość

Mufo-przełącznica TELCOLINE GFP-24S-WH, 4:24

4wejścia, 16 wyjść, czarna

Mufo-przełącznica TELCOLINE GFP-24S-WH, 4:24
Cena : 87,00 zł netto
107,01 zł brutto
Nowość

Siłownia telekomunikacyjna Jet AC230V/DC48V, 1U, moc wyj. 1x870W

Siłownia telekomunikacyjna Jet AC230V/DC48V, 1U, moc wyj. 1x870W
Cena : 2 325,00 zł netto
2 859,75 zł brutto
Nowość

Siłownia telekomunikacyjna Jet AC230V/DC48V, 1U, moc wyj. 2x870W

Siłownia telekomunikacyjna Jet AC230V/DC48V, 1U, moc wyj. 2x870W
Cena : 2 775,00 zł netto
3 413,25 zł brutto
Nowość

Tacka spawów Telcoline T-TACKA-18

Tacka spawów Telcoline T-TACKA-18
Cena : 3,80 zł netto
4,67 zł brutto
Nowość

Uchwyt/dystans do rur 25, 32, 40 mm, mocowanie śrubowe M12

Uchwyt plastikowy

Uchwyt/dystans do rur 25, 32, 40 mm, mocowanie śrubowe M12
Cena : 32,00 zł netto
39,36 zł brutto
  • z
  • 1
Katalogi produktów
Nowości

© 2018-2019 Falesia Systemy Sp. z o.o.

Sklepy internetowe KQS.store
strzałka do góry
Informacja

Brak powiadomień