Złóż zamówienie do 16:45, a przesyłka o standardowych wymiarach do 30kg wagi zostanie wysłana z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. * dla stałych odbiorców.

Ekspresowa wysyłka !
Koszyk : 0 prod.
Moje konto
Waluta:

Podążaj za nami

Kontakt

Dzial handlowy:

Krzysztof Pikula

+48 508 489 777

krzysztof.pikula@falesia.pl

Jaroslaw Urbanek

+48 510 812 394

jaroslaw.urbanek@falesia.pl

jaroslaw.urbanek

Michal Kosior

+48 574 608 870

michal.kosior@falesia.pl

2681651 kosiorm

Biuro: biuro@falesia.pl

+48 22 2500700 +48 22 2500701

Faktury, platnosci:

+48 22 2500704 +48 508 457 941

ksiegowosc@falesia.pl

Zamówienia:

+48 22 2500710 oferty@falesia.pl

Lista produktów
  • z
  • 2
Nowość

Adapter światłowodowy LC/UPC Quad blue, gold

Adapter światłowodowy LC/UPC Quad blue, gold
Cena : 4,00 zł netto
4,92 zł brutto
Nowość

Kabel skrętka Telcoline CAT5E UTP 0.45MM BC PVC, 305 m, box

CAT5E, 0.45 mm

Kabel skrętka Telcoline CAT5E UTP 0.45MM BC PVC, 305 m, box
Cena : 283,00 zł netto
348,09 zł brutto
Nowość

Kabel skrętka Telcoline CAT5E UTP 0.50MM zewnętrzny, PE, 305 m

CAT5E, 0.50 mm, outdoor

Kabel skrętka Telcoline CAT5E UTP 0.50MM zewnętrzny, PE, 305 m
Cena : 353,00 zł netto
434,19 zł brutto
Nowość

Kabel światłowodowy ZTT 2J microDUCT (2F/T), średnica 5.4 mm, G.652D

Kabel światłowodowy ZTT 2J microDUCT (2F/T), średnica 5.4 mm, G.652D
Cena : 0,75 zł netto
0,92 zł brutto
Nowość

Kabel ZTT 12J DUCT, wielotubowy (12F/T), średnica 8 mm, G.652D, 1.5kN

Kabel ZTT 12J DUCT, wielotubowy (12F/T), średnica 8 mm, G.652D, 1.5kN
Cena : 1,86 zł netto
2,29 zł brutto
Nowość

Kabel ZTT 12J DUCT, wielotubowy (6F/T), 6.8 mm, G.652D, 1.2kN, aramid

Super saver

Kabel ZTT 12J DUCT, wielotubowy (6F/T), 6.8 mm, G.652D, 1.2kN, aramid
Cena : 1,60 zł netto
1,97 zł brutto
Nowość

Mufo-przełącznica TELCOLINE 16F pre-connected, wyposażona w 16 E-Adapterów, GFP-16Y

Adaptery SC

Mufo-przełącznica TELCOLINE 16F pre-connected, wyposażona w 16 E-Adapterów, GFP-16Y
Cena : 128,00 zł netto
157,44 zł brutto
Nowość

Mufo-przełącznica TELCOLINE 16F pre-connected, wyposażona w 8 E-Adapterów, GFP-16X

Adaptery SC

Mufo-przełącznica TELCOLINE 16F pre-connected, wyposażona w 8 E-Adapterów, GFP-16X
Cena : 187,00 zł netto
230,01 zł brutto
Nowość

Organizator kablowy 1U/19" F-B01-B, kolor czarny

Organizator kablowy 1U/19" F-B01-B, kolor czarny
Cena : 14,50 zł netto
17,84 zł brutto
Nowość

Organizator kablowy 1U/19" F-B02-G z maskowica, kolor szary

Organizator kablowy 1U/19" F-B02-G z maskowica, kolor szary
Cena : 16,20 zł netto
19,93 zł brutto
Nowość

Panel dystrybucyjny ELTEK 1U 12xMCB, 12 odbiorów do 60A (255733)

Panel dystrybucyjny ELTEK 1U 12xMCB, 12 odbiorów do 60A (255733)
Cena : 650,00 zł netto
799,50 zł brutto
Nowość

Patchcord LC/APC - SC/UPC duplex LSZH 15 m G.657A2, 3 mm

Silver Class

Patchcord LC/APC - SC/UPC duplex LSZH 15 m G.657A2, 3 mm
Cena : 22,56 zł netto
27,75 zł brutto
  • z
  • 2
Katalogi produktów
Nowości

© 2018-2019 Falesia Systemy Sp. z o.o.

Sklepy internetowe KQS.store
strzałka do góry
Informacja

Brak powiadomień