Złóż zamówienie do 16:45, a przesyłka o standardowych wymiarach do 30kg wagi zostanie wysłana z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. * dla stałych odbiorców.

Ekspresowa wysyłka !
Koszyk : 0 prod.
Moje konto
Waluta:

Podążaj za nami

Kontakt

Dzial handlowy:

Krzysztof Pikula

+48 508 489 777

krzysztof.pikula@falesia.pl

Jaroslaw Urbanek

+48 510 812 394

jaroslaw.urbanek@falesia.pl

jaroslaw.urbanek

Michal Kosior

+48 574 608 870

michal.kosior@falesia.pl

2681651 kosiorm

Biuro: biuro@falesia.pl

+48 22 2500700 +48 22 2500701

Faktury, platnosci:

+48 22 2500704 +48 508 457 941

ksiegowosc@falesia.pl

Zamówienia:

+48 22 2500710 oferty@falesia.pl

Lista produktów
  • z
  • 2
Nowość

Inwerter telekomunikacyjny Jet DC48V/AC230V, 2U, moc wyj. 3kVA/2.1kW

TI-3000

Inwerter telekomunikacyjny Jet DC48V/AC230V, 2U, moc wyj. 3kVA/2.1kW
Cena : 2 704,00 zł netto
3 325,92 zł brutto
Nowość

Kabel ZTT 4J microDUCT, jednotubowy, średnica 2.4 mm, G.657A1

Kabel ZTT 4J microDUCT, jednotubowy, średnica 2.4 mm, G.657A1
Cena : 0,65 zł netto
0,80 zł brutto
Nowość

Kabel ZTT 6J microDUCT, jednotubowy, średnica 2.4 mm, G.657A1

Kabel ZTT 6J microDUCT, jednotubowy, średnica 2.4 mm, G.657A1
Cena : 0,79 zł netto
0,97 zł brutto
Nowość

Obcinarka/gilotynka/nóż do włókien światłowodowych MD-20

Obcinarka/gilotynka/nóż do włókien światłowodowych MD-20
Cena : 322,00 zł netto
396,06 zł brutto
Nowość

Panel dystrybucyjny modułowy 144F do szaf rack 19", 8U, 12 tacek

Panel dystrybucyjny modułowy 144F do szaf rack 19", 8U, 12 tacek
Cena : 381,00 zł netto
468,63 zł brutto
Nowość

Panel dystrybucyjny modułowy 96F do szaf rack 19", 6U, 8 tacek

Panel dystrybucyjny modułowy 96F do szaf rack 19", 6U, 8 tacek
Cena : 280,00 zł netto
344,40 zł brutto
Nowość

Patchcord LC/APC - LC/UPC duplex, LSZH 15 m, G.657A2, 3 mm, silver

Kolor biały

Patchcord LC/APC - LC/UPC duplex, LSZH 15 m, G.657A2,  3 mm, silver
Cena : 36,81 zł netto
45,28 zł brutto
Nowość

Patchcord LC/UPC - SC/UPC duplex, LSZH, 15 m, G.657A2, 3 mm, silver

Kolor biały

Patchcord LC/UPC - SC/UPC duplex, LSZH, 15 m, G.657A2, 3 mm, silver
Cena : 36,81 zł netto
45,28 zł brutto
Nowość

Patchcord SC/APC - SC/APC duplex, LSZH, 5 m G.657A2, 2 mm, żółty

Silver Class

Patchcord SC/APC - SC/APC duplex, LSZH, 5 m G.657A2, 2 mm, żółty
Cena : 15,79 zł netto
19,42 zł brutto
Nowość

Patchcord SC/APC - SC/APC simplex, LSZH, 3 m G.657A2, 3 mm, żółty

Silver Class, 3 mm

Patchcord SC/APC - SC/APC simplex, LSZH, 3 m G.657A2, 3 mm, żółty
Cena : 9,71 zł netto
11,94 zł brutto
Nowość

Patchcord SC/APC - SC/UPC simplex, LSZH, 2 m G.657A2, 2 mm, żółty

Silver Class

Patchcord SC/APC - SC/UPC simplex, LSZH, 2 m G.657A2, 2 mm, żółty
Cena : 8,79 zł netto
10,81 zł brutto
Nowość

Patchcord SC/UPC-SC/UPC simplex, LSZH, 1 m, G.657A1, 3 mm, biały

Silver Class, 3 mm

Patchcord SC/UPC-SC/UPC simplex, LSZH, 1 m, G.657A1, 3 mm, biały
Cena : 7,86 zł netto
9,67 zł brutto
  • z
  • 2
Katalogi produktów
Nowości

© 2018-2019 Falesia Systemy Sp. z o.o.

Sklepy internetowe KQS.store
strzałka do góry
Informacja

Brak powiadomień