Kontakt

Dział handlowy:

Krzysztof Pikula

+48 508 489 777

krzysztof.pikula@falesia.pl

Michał Kosior

+48 574 608 870

michal.kosior@falesia.pl

2681651 kosiorm

Jarosław Urbanek

+48 510 812 394

jaroslaw.urbanek@falesia.pl

67877907 jaroslaw.urbanek

Zamówienia:

+48 22 2500710

oferty@falesia.pl

Biuro:

+48 22 2500700

+48 22 2500701

biuro@falesia.pl

Faktury, płatności:

+48 22 2500704

+48 508 457 941

ksiegowosc@falesia.pl

Pigtaile światłowodowe SC/APC, LSZH, 2m, G.657, 0.9mm, 12 kolorów, Gold Class

Kod produktu: P-G-SC.APC-0.9MM-2M-G.657
Poziom dostępności :
Ilość : szt
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 54,00 zł netto
66,42 zł brutto

Komplet 12 pigtaili światłowodowych o długości 2m każdy i średnicy 0,9 mm. Pigtaile produkowane z jednomodowego, simpleksowego kabla światłowodowego zakończonego z jednej strony złączem SC/APC. Klasa GOLD zapewnia najlepsze cechy transmicyjne i właściwości optyczne (tłumienność wtrąceniowa złącza IL w granicy 0,1 dB). Pigtaili użyjemy do budowy sieci abonenckich FTTx, zastosujemy je w szafach rackowych, mufo-przełącznicach, czy puszkach abonenckich. Powłoka kabla wykonana została z tworzywa bezhalogenowego LSZH (Low Smoke Zero Halogen), nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas pożaru. Zastosowane włókno G.657A1 poprawia odporność mechaniczną, a minimalny promień gięcia to zaledwie 10 mm. Wersja 657A1 jest kompatybilna i może być łączona z włóknem G.652.

Dane:
- Złącze: SC/APC
- Włókna: G657A1
- Długość: 2 m
- Średnica zewnętrzna kabla: 0,9 mm
- Matriał powłoki zew: LSZH
- Klasa: GOLD
- Ilość w zestawie: 12

Uwagi:

Cena dotyczy całego kompletu (12 szt). 

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko / Firma:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Produkty z tej samej kategorii
Nowości
Sklepy internetowe KQS.store Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry