Złóż zamówienie do 16:45, a przesyłka o standardowych wymiarach do 30kg wagi zostanie wysłana z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. * dla stałych odbiorców.

Ekspresowa wysyłka !
Koszyk : 0 prod.
Moje konto
Waluta:
Kontakt

Dzial handlowy:

Krzysztof Pikula

+48 508 489 777

krzysztof.pikula@falesia.pl

Michal Kosior

+48 574 608 870

michal.kosior@falesia.pl

2681651 kosiorm

Jaroslaw Urbanek

+48 510 812 394

jaroslaw.urbanek@falesia.pl

67877907 jaroslaw.urbanek

Zamówienia:

+48 22 2500710

oferty@falesia.pl

Biuro:

+48 22 2500700

+48 22 2500701

biuro@falesia.pl

Faktury, platnosci:

+48 22 2500704

+48 508 457 941

ksiegowosc@falesia.pl

Produkt


Pigtail światłowodowy LC/APC, LSZH, 2m, G.657, 0.9mm, Loose Tube, żółty, Gold Class

Dostępność:
Cena:
5,00 zł
6,15 zł brutto
Cena:Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Kod produktu: P-G-LC.APC-0.9MM-2M-G.657
Ilość: szt

Pigtail światłowodowy o długości 2 metrów i średnicy 0.9 mm produkowany z jednomodowego, simpleksowego przewodu światłowodowego zakończonego z jednej strony złączem LC/APC. Klasa GOLD zapewnia najlepsze cechy transmicyjne i właściwości optyczne (tłumienność wtrąceniowa złącza IL w granicy 0.1 dB). Powłoka przewodu wykonana została z tworzywa bezhalogenowego LSZH (Low Smoke Zero Halogen) nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas pożaru. Pigtail zastosujemy w mufach światłowodowych, przełącznicach, skrzynkach dystrybucyjnych, puszczkach oraz gniazdach abonenckich.
Zastosowane włókno G.657A1 charakteryzuje się zmniejszonym wpływem tłumienia makrozgięć, a minimalny promień gięcia to zaledwie 10 mm. Wersja G.657A1 jest kompatybilna i może być łączona z powszechnie stosowanym typem włókna G.652D

Dane:
- Złącze: LC/APC x 1
- Włókna: G.657A1
- Długość: 2 m
- Minimalny promień gięcia: 10 mm
- Średnica zewnętrzna kabla: 0.9 mm
- Matriał powłoki zew: LSZH
- Kolor powłoki: żółty
- Klasa: SILVER

Kod produktu: P-G-LC.APC-0.9MM-2M-G.657

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko / Firma:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Katalogi produktów
Nowości

© 2018-2019 Falesia Systemy Sp. z o.o.

Sklepy internetowe KQS.store
strzałka do góry