Strona: [1] / 1

Patchcord światłowodowy SC/UPC, simplex, LSZH, 1m, G.657, 2 mm, żółty

Patchcord światłowodowy SC/UPC, simplex, LSZH, 1m, G.657, 2 mm, żółty
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 9,50 zł netto
11,69 zł brutto

Patchcord światłowodowy SC/UPC, simplex, LSZH, 1m, G.657, 3 mm, żółty

Patchcord światłowodowy SC/UPC, simplex, LSZH, 1m, G.657, 3 mm, żółty
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 7,80 zł netto
9,59 zł brutto

Patchcord światłowodowy SC/UPC, simplex, LSZH, 2m, G.657, 2 mm, żółty

Patchcord światłowodowy SC/UPC, simplex, LSZH, 2m, G.657, 2 mm, żółty
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 10,40 zł netto
12,79 zł brutto

Patchcord światłowodowy SC/UPC, simplex, LSZH, 2m, G.657, 3 mm, żółty

Patchcord światłowodowy SC/UPC, simplex, LSZH, 2m, G.657, 3 mm, żółty
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 8,30 zł netto
10,21 zł brutto

Patchcord światłowodowy SC/UPC, simplex, LSZH, 3m, G.657, 3 mm, żółty

Patchcord światłowodowy SC/UPC, simplex, LSZH, 3m, G.657, 3 mm, żółty
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 8,70 zł netto
10,70 zł brutto

Patchcord światłowodowy SC/UPC, simplex, LSZH, 5m, G.657, 3 mm, żółty

Patchcord światłowodowy SC/UPC, simplex, LSZH, 5m, G.657, 3 mm, żółty
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 9,70 zł netto
11,93 zł brutto
Strona: [1] / 1
Towar dnia
Waluta
Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry