Strona: [1] / 1

Patchcord G.657B3 simplex LSZH 1m SC/APC 3 mm (White)

Patchcord G.657B3 simplex LSZH 1m SC/APC 3 mm (White)
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 8,97 zł netto
11,03 zł brutto

Patchcord G.657B3 simplex LSZH 2m SC/APC 3 mm (White)

Patchcord G.657B3 simplex LSZH 2m SC/APC 3 mm (White)
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 9,71 zł netto
11,94 zł brutto

Patchcord G.657B3 simplex LSZH 3m SC/APC 3 mm (White)

Patchcord G.657B3 simplex LSZH 3m SC/APC 3 mm (White)
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 9,20 zł netto
11,32 zł brutto

Patchcord G.657B3 simplex LSZH 5m SC/APC 3 mm (White)

Patchcord G.657B3 simplex LSZH 5m SC/APC 3 mm (White)
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 10,00 zł netto
12,30 zł brutto

Patchcord SC/APC simplex LSZH 1m G.652 3 mm

Patchcord SC/APC simplex LSZH 1m G.652 3 mm
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 6,70 zł netto
8,24 zł brutto

Patchcord SC/APC simplex LSZH 1m G.657 2mm

Patchcord SC/APC simplex LSZH 1m G.657 2mm
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 10,05 zł netto
12,36 zł brutto

Patchcord SC/APC simplex LSZH 2m G.657 2mm

Patchcord SC/APC simplex LSZH 2m G.657 2mm
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 10,48 zł netto
12,89 zł brutto

Patchcord SC/APC simplex LSZH 5m G.657 2mm

Patchcord SC/APC simplex LSZH 5m G.657 2mm
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 12,75 zł netto
15,68 zł brutto

Patchcord SC/APC simplex LSZH 5m G.657 3 mm

Patchcord SC/APC simplex LSZH 5m G.657 3 mm
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 9,71 zł netto
11,94 zł brutto

Patchcord SC/APC simplex LSZH 3m G.657 3mm

Patchcord SC/APC simplex LSZH 3m G.657 3mm
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 8,79 zł netto
10,81 zł brutto

Patchcord SC/APC simplex LSZH 2m G.652 3mm

Patchcord SC/APC simplex LSZH 2m G.652 3mm
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 7,20 zł netto
8,86 zł brutto
Strona: [1] / 1
Towar dnia
Produkt dnia
9,84 zł z VAT
10,80 zł
8,00 zł netto
Waluta
Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry