Strona: 1 2 [3] / 3

Pigtaile światłowodowe SC/APC, LSZH, 2m, G.652d, 0.9mm, Loose Tube (Easy strip), 12 kolorów

Pigtaile światłowodowe SC/APC, LSZH, 2m, G.652d, 0.9mm, Loose Tube (Easy strip), 12 kolorów
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 42,00 zł netto
51,66 zł brutto

Pigtaile światłowodowe SC/APC, LSZH, 2m, G.657, 0.9mm, Loose Tube (Easy Strip), 12 kolorów

Pigtaile światłowodowe SC/APC, LSZH, 2m, G.657, 0.9mm, Loose Tube (Easy Strip), 12 kolorów
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 42,00 zł netto
51,66 zł brutto

Pigtaile światłowodowe SC/APC, LSZH, 3m, G.657, 0.9mm, Loose tube (Easy Strip), 12 kolorów

Pigtaile światłowodowe SC/APC, LSZH, 3m, G.657, 0.9mm, Loose tube (Easy Strip), 12 kolorów
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 44,00 zł netto
54,12 zł brutto
Strona: 1 2 [3] / 3
Towar dnia
Produkt dnia
5,29 zł z VAT
4,30 zł netto
Waluta
Nowości
Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry