Złóż zamówienie do 16:45, a przesyłka o standardowych wymiarach do 30kg wagi zostanie wysłana z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. * dla stałych odbiorców.

Ekspresowa wysyłka !
Koszyk : 0 prod.
Moje konto
Waluta:
Strona: 1 2 [3] / 3

Pigtaile światłowodowe SC/APC, LSZH, 2m, G.657, 0.9mm, Loose Tube (Easy Strip), 12 kolorów

Pigtaile światłowodowe SC/APC, LSZH, 2m, G.657, 0.9mm, Loose Tube (Easy Strip), 12 kolorów
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 42,00 zł netto
51,66 zł brutto

Pigtaile światłowodowe SC/APC, LSZH, 3m, G.652d, 0.9mm, Loose Tube (Easy strip), 12 kolorów

Pigtaile światłowodowe SC/APC, LSZH, 3m, G.652d, 0.9mm, Loose Tube (Easy strip), 12 kolorów
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 43,00 zł netto
52,89 zł brutto

Pigtaile światłowodowe SC/APC, LSZH, 3m, G.657, 0.9mm, Loose tube (Easy Strip), 12 kolorów

Pigtaile światłowodowe SC/APC, LSZH, 3m, G.657, 0.9mm, Loose tube (Easy Strip), 12 kolorów
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 44,00 zł netto
54,12 zł brutto
Strona: 1 2 [3] / 3
Katalogi produktów
Nowości

© 2018-2019 Falesia Systemy Sp. z o.o.

Sklepy internetowe KQS.store
strzałka do góry