Złóż zamówienie do 16:45, a przesyłka o standardowych wymiarach do 30kg wagi zostanie wysłana z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. * dla stałych odbiorców.

Ekspresowa wysyłka !
Koszyk : 0 prod.
Moje konto
Waluta:

Podążaj za nami

Kontakt

Dzial handlowy:

Krzysztof Pikula

+48 508 489 777

krzysztof.pikula@falesia.pl

Michal Kosior

+48 574 608 870

michal.kosior@falesia.pl

2681651 kosiorm

Jaroslaw Urbanek

+48 510 812 394

jaroslaw.urbanek@falesia.pl

67877907 jaroslaw.urbanek

Zamówienia:

+48 22 2500710

oferty@falesia.pl

Biuro:

+48 22 2500700

+48 22 2500701

biuro@falesia.pl

Faktury, platnosci:

+48 22 2500704

+48 508 457 941

ksiegowosc@falesia.pl

Szczegóły produktu

Pigtail światłowodowy SC MM, 1m, LSZH, 0.9mm, Loose Tube, OM3 50/125

Dostępność:
Cena:
3,38 zł
4,16 zł brutto
Kod produktu: P-SC-0.9MM-1M-OM3
Ilość: szt

Pigtail światłowodowy, wielomodowy, zakończony złączem SC od długości 1 metra i średnicy 0.9 mm przeznaczony do budowy sieci abonenckich FTTx. Pigtail wykonany w klasie SILVER zapewniającej bardzo dobre cechy transmicyjne i właściwości optyczne (tłumienność wtrąceniowa złącza IL w granicy 0,3-0,4 dB). Powłoka przewodu wykonana została z tworzywa bezhalogenowego LSZH (Low Smoke Zero Halogen) nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas pożaru. Pigtail zastosujemy w mufach światłowodowych, przełącznicach, skrzynkach dystrybucyjnych, puszczkach oraz gniazdach abonenckich. Zastosowany typ włókna OM3 50/125 to najczęściej instalowy rodzaj włókna wielomodowego, produkowany zgodnie z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA. Włókno jest zoptymalizowane dla transmisji fali o długości 850 nm oraz 1310 nm.  

Dane:
- Złącze: SC 
- Typ włókna: wielomodowy
- Rodzaj włókna: OM3 50/125
- Długość: 1 m
- Średnica zewnętrzna kabla: 0.9 mm
- Matriał powłoki zew: LSZH
- Kolor powłoki: turkusowy
- Klasa: Silver

Kod produktu: P-SC-0.9MM-1M-OM3

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko / Firma:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Katalogi produktów
Nowości

© 2018-2019 Falesia Systemy Sp. z o.o.

Sklepy internetowe KQS.store
strzałka do góry
Informacja

Brak powiadomień