Strona: 1 2 3 4 [5] / 5

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 55m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC, Gold

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 55m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC, Gold
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 43,10 zł netto
53,01 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 60m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC, Gold

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 60m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC, Gold
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 45,20 zł netto
55,60 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 70m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC, Gold

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 70m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC, Gold
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 49,40 zł netto
60,76 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 75m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC, Gold

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 75m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC, Gold
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 51,50 zł netto
63,35 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 80m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC, Gold

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 80m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC, Gold
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 53,60 zł netto
65,93 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 90m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC, Gold

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 90m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC, Gold
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 62,80 zł netto
77,24 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J, 10m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3

Patchcord TELCOLINE 1J, 10m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 28,00 zł netto
34,44 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J, 15m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3

Patchcord TELCOLINE 1J, 15m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 32,00 zł netto
39,36 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J, 20m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3

Patchcord TELCOLINE 1J, 20m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 35,00 zł netto
43,05 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J, 25m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3

Patchcord TELCOLINE 1J, 25m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 39,00 zł netto
47,97 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J, 30m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3

Patchcord TELCOLINE 1J, 30m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 43,00 zł netto
52,89 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J, 35m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3

Patchcord TELCOLINE 1J, 35m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 47,00 zł netto
57,81 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J, 40m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3

Patchcord TELCOLINE 1J, 40m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 51,00 zł netto
62,73 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J, 45m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3

Patchcord TELCOLINE 1J, 45m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 53,70 zł netto
66,05 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J, 50m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3

Patchcord TELCOLINE 1J, 50m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 58,50 zł netto
71,96 zł brutto

Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/UPC simplex LSZH 1m G.657 3mm Gold Class

Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/UPC simplex LSZH 1m G.657 3mm Gold Class
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 9,20 zł netto
11,32 zł brutto

Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/UPC simplex LSZH 2m G.657 3mm Gold Class

Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/UPC simplex LSZH 2m G.657 3mm Gold Class
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 9,60 zł netto
11,81 zł brutto

Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/UPC simplex LSZH 3m G.657 3mm Gold Class

Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/UPC simplex LSZH 3m G.657 3mm Gold Class
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 10,00 zł netto
12,30 zł brutto

Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/UPC simplex LSZH 5m G.657 3mm Gold Class

Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/UPC simplex LSZH 5m G.657 3mm Gold Class
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 11,00 zł netto
13,53 zł brutto

Szpulka do rozwijania długich patchcordów.

Szpulka do rozwijania długich patchcordów.
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 7,00 zł netto
8,61 zł brutto
Strona: 1 2 3 4 [5] / 5
Towar dnia
Waluta
Nowości
Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry