Złóż zamówienie do 16:45, a przesyłka o standardowych wymiarach do 30kg wagi zostanie wysłana z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. * dla stałych odbiorców.

Ekspresowa wysyłka !
Koszyk : 0 prod.
Moje konto
Waluta:
Strona: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 / 12

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 45m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 45m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 43,40 zł netto
53,38 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 50m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 50m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 45,50 zł netto
55,97 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 55m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 55m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 47,70 zł netto
58,67 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 60m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 60m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 49,80 zł netto
61,25 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 70m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 70m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 54,00 zł netto
66,42 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 80m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 80m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 58,40 zł netto
71,83 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 90m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 90m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 62,70 zł netto
77,12 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 100m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 100m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 67,00 zł netto
82,41 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 110m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 110m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 71,30 zł netto
87,70 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 120m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 120m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 75,60 zł netto
92,99 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 125m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 125m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 79,00 zł netto
97,17 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 130m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 130m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 81,20 zł netto
99,88 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 140m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 140m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 85,60 zł netto
105,29 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 150m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 150m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 90,00 zł netto
110,70 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 170m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 170m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 98,80 zł netto
121,52 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 175m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 175m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 101,00 zł netto
124,23 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 180m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 180m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 103,20 zł netto
126,94 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 190m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 190m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 107,60 zł netto
132,35 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 200m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 200m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 112,00 zł netto
137,76 zł brutto

Patchcord światłowodowy FC/UPC-FC/UPC, duplex, LSZH, 1m, G.657, 3 mm, biały

Patchcord światłowodowy FC/UPC-FC/UPC, duplex, LSZH, 1m, G.657, 3 mm, biały
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 15,85 zł netto
19,50 zł brutto

Patchcord światłowodowy SC/APC-FC/UPC, duplex, LSZH, 2m, G.657, 3 mm, biały

Patchcord światłowodowy SC/APC-FC/UPC, duplex, LSZH, 2m, G.657, 3 mm, biały
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 16,90 zł netto
20,79 zł brutto

Patchcord światłowodowy FC/UPC-FC/UPC, duplex, LSZH, 2m, G.657, 3 mm, biały

Patchcord światłowodowy FC/UPC-FC/UPC, duplex, LSZH, 2m, G.657, 3 mm, biały
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 16,90 zł netto
20,79 zł brutto

Patchcord światłowodowy SC/APC-FC/UPC, duplex, LSZH, 1m, G.657, 3 mm, biały

Patchcord światłowodowy SC/APC-FC/UPC, duplex, LSZH, 1m, G.657, 3 mm, biały
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 15,85 zł netto
19,50 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 160m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold

Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 160m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 94,40 zł netto
116,11 zł brutto
Strona: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 / 12
Katalogi produktów
Nowości

© 2018-2019 Falesia Systemy Sp. z o.o.

Sklepy internetowe KQS.store
strzałka do góry