Złóż zamówienie do 16:45, a przesyłka o standardowych wymiarach do 30kg wagi zostanie wysłana z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. * dla stałych odbiorców.

Ekspresowa wysyłka !
Koszyk : 0 prod.
Moje konto
Waluta:

Podążaj za nami

Kontakt

Dzial handlowy:

Krzysztof Pikula

+48 508 489 777

krzysztof.pikula@falesia.pl

Michal Kosior

+48 574 608 870

michal.kosior@falesia.pl

2681651 kosiorm

Piotr Wodnicki

+48 537 836 782

piotr.wodnicki@falesia.pl

70057531 macbart_1

Jaroslaw Urbanek

+48 510 812 394

jaroslaw.urbanek@falesia.pl

jaroslaw.urbanek

Biuro: biuro@falesia.pl

+48 22 2500700 +48 22 2500701

Faktury, platnosci:

+48 22 2500704 +48 508 457 941

ksiegowosc@falesia.pl

Zamówienia:

+48 22 2500710 oferty@falesia.pl

Lista produktów
  • z
  • 25

MultiPatchcord Telcoline 24J SC/APC-UPC 30m G.652d , średnica 4-8mm

MultiPatchcord Telcoline 24J SC/APC-UPC 30m G.652d , średnica 4-8mm
Cena : 1 111,80 zł netto
1 367,51 zł brutto

MultiPatchcord Telcoline 24J SC/APC-UPC 40m G.652d , średnica 4-8mm

MultiPatchcord Telcoline 24J SC/APC-UPC 40m G.652d , średnica 4-8mm
Cena : 1 130,40 zł netto
1 390,39 zł brutto

MultiPatchcord Telcoline 24J SC/APC-UPC 50m G.652d , średnica 4-8mm

MultiPatchcord Telcoline 24J SC/APC-UPC 50m G.652d , średnica 4-8mm
Cena : 1 149,00 zł netto
1 413,27 zł brutto

MultiPatchcord Telcoline 24J SC/APC-UPC 5m G.652d , średnica 4-8mm

MultiPatchcord Telcoline 24J SC/APC-UPC 5m G.652d , średnica 4-8mm
Cena : 1 065,30 zł netto
1 310,32 zł brutto

MultiPatchcord Telcoline 24J SC/UPC-UPC 10m G.652d , średnica 4-8mm

MultiPatchcord Telcoline 24J SC/UPC-UPC 10m G.652d , średnica 4-8mm
Cena : 1 074,60 zł netto
1 321,76 zł brutto

MultiPatchcord Telcoline 24J SC/UPC-UPC 15m G.652d , średnica 4-8mm

MultiPatchcord Telcoline 24J SC/UPC-UPC 15m G.652d , średnica 4-8mm
Cena : 1 083,90 zł netto
1 333,20 zł brutto

MultiPatchcord Telcoline 24J SC/UPC-UPC 20m G.652d , średnica 4-8mm

MultiPatchcord Telcoline 24J SC/UPC-UPC 20m G.652d , średnica 4-8mm
Cena : 1 093,20 zł netto
1 344,64 zł brutto

MultiPatchcord Telcoline 24J SC/UPC-UPC 25m G.652d , średnica 4-8mm

MultiPatchcord Telcoline 24J SC/UPC-UPC 25m G.652d , średnica 4-8mm
Cena : 1 102,50 zł netto
1 356,08 zł brutto

MultiPatchcord Telcoline 24J SC/UPC-UPC 30m G.652d , średnica 4-8mm

MultiPatchcord Telcoline 24J SC/UPC-UPC 30m G.652d , średnica 4-8mm
Cena : 1 111,80 zł netto
1 367,51 zł brutto

MultiPatchcord Telcoline 24J SC/UPC-UPC 40m G.652d , średnica 4-8mm

MultiPatchcord Telcoline 24J SC/UPC-UPC 40m G.652d , średnica 4-8mm
Cena : 1 130,40 zł netto
1 390,39 zł brutto

MultiPatchcord Telcoline 24J SC/UPC-UPC 50m G.652d , średnica 4-8mm

MultiPatchcord Telcoline 24J SC/UPC-UPC 50m G.652d , średnica 4-8mm
Cena : 1 149,00 zł netto
1 413,27 zł brutto

MultiPatchcord Telcoline 24J SC/UPC-UPC 5m G.652d , średnica 4-8mm

MultiPatchcord Telcoline 24J SC/UPC-UPC 5m G.652d , średnica 4-8mm
Cena : 1 065,30 zł netto
1 310,32 zł brutto
  • z
  • 25
Katalogi produktów
Nowości

© 2018-2019 Falesia Systemy Sp. z o.o.

Sklepy internetowe KQS.store
strzałka do góry
Informacja

Brak powiadomień