Pigtaile światłowodowe SC/APC LSZH 1m G.652d 0,9mm 12 colours

Poziom dostępności :
Ilość :
Cena : 34,80 zł netto
42,80 zł brutto

Komplet 12 pigtaili światłowodowych o długości 1m każdy i średnicy 0,9 mm. Pigtaile produkowane z jednomodowego, simpleksowego kabla światłowodowego zakończonego z jednej strony złączem SC/APC. Klasa SILVER zapewnia bardzo dobre cechy transmicyjne i właściwości optyczne (tłumienność wtrąceniowa złącza IL w granicy 0,3-0,4 dB). Pigtaili użyjemy do budowy sieci abonenckich FTTx, zastosujemy je w szafach rackowych, mufo-przełącznicach, czy puszkach abonenckich. Powłoka kabla wykonana została z tworzywa bezhalogenowego LSZH (Low Smoke Zero Halogen), nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas pożaru. Zastosowane włókno G.652D charakteryzuje się obniżonym "pikiem wodnym", a minimalny kąt gięcia to 30 mm. . Wersja 652d jest kompatybilna i może być łączona z włóknem G.657

Dane:
- Złącze: SC/APC x 1
- Włókna: G657A1
- Długość: 1 m
- Minimalny promień gięcia: 10 mm
- Średnica zewnętrzna kabla: 0,9 mm
- Matriał powłoki zew: LSZH
- Klasa: SILVER
- Ilość w zestawie: 12

Uwagi:
Cena dotyczy całego kompletu (12 szt). 

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko / Firma:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Produkty z tej samej kategorii
Sklepy internetowe KQS.store Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry