Kontakt

Dział handlowy:

Krzysztof Pikula

+48 508 489 777

krzysztof.pikula@falesia.pl

Michał Kosior

+48 574 608 870

michal.kosior@falesia.pl

2681651 kosiorm

Jarosław Urbanek

+48 510 812 394

jaroslaw.urbanek@falesia.pl

67877907 jaroslaw.urbanek

Zamówienia:

+48 22 2500710

oferty@falesia.pl

Biuro:

+48 22 2500700

+48 22 2500701

biuro@falesia.pl

Faktury, płatności:

+48 22 2500704

+48 508 457 941

ksiegowosc@falesia.pl

Pigtail światłowodowy SC/APC, LSZH, 2m, G.652d, 0.9mm, Loose Tube (Easy strip), żółty

Poziom dostępności :
Ilość : szt
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 3,20 zł netto
3,94 zł brutto

Pigtail światłowodowy o długości 2m i średnicy 0,9 mm, produkowany z jednomodowego, simpleksowego kabla światłowodowego zakończonego z jednej strony złączem SC/APC. Klasa SILVER zapewnia bardzo dobre cechy transmicyjne i właściwości optyczne (tłumienność wtrąceniowa złącza IL w granicy 0,3-0,4 dB). Pigtaili użyjemy do budowy sieci abonenckich FTTx, zastosujemy je w szafach rackowych, mufo-przełącznicach, czy puszkach abonenckich. Powłoka kabla wykonana została z tworzywa bezhalogenowego LSZH (Low Smoke Zero Halogen), nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas pożaru. Dodatkowo konstrukcja powłoki została wykonana w sposób (Easy Strip) umożliwiający jej zdjęcie bez użycia specjalistycznych narzędzi. Zastosowane włókno G.652D charakteryzuje się obniżonym "pikiem wodnym", a minimalny kąt gięcia to 30 mm. 
 
Dane:
- Złącze: SC/APC x1
- Włókno: G.652d
- Długość: 2 m
- Średnica zewnętrzna kabla: 0,9 mm
- Minimalny kąt gięcia: 30 mm
- Matriał powłoki zew: LSZH (Easy Strip) 
- Kolor powłoki: Żółty 
- Klasa: SILVER

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko / Firma:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Produkty z tej samej kategorii
Nowości
Sklepy internetowe KQS.store Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry