Złóż zamówienie do 16:45, a przesyłka o standardowych wymiarach do 30kg wagi zostanie wysłana z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. * dla stałych odbiorców.

Ekspresowa wysyłka !
Koszyk : 0 prod.
Moje konto
Waluta:
Kontakt

Dzial handlowy:

Krzysztof Pikula

+48 508 489 777

krzysztof.pikula@falesia.pl

Michal Kosior

+48 574 608 870

michal.kosior@falesia.pl

2681651 kosiorm

Jaroslaw Urbanek

+48 510 812 394

jaroslaw.urbanek@falesia.pl

67877907 jaroslaw.urbanek

Zamówienia:

+48 22 2500710

oferty@falesia.pl

Biuro:

+48 22 2500700

+48 22 2500701

biuro@falesia.pl

Faktury, platnosci:

+48 22 2500704

+48 508 457 941

ksiegowosc@falesia.pl

Produkt


Pigtail światłowodowy SC/APC, LSZH, 1m, G.652d, 0.9mm, Loose Tube (Easy strip), żółty

Dostępność:
Cena:
3,00 zł
3,69 zł brutto
Cena:Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Kod produktu: P-SC.APC-0.9MM-1M-G.652-YE
Ilość: szt

Pigtail światłowodowy o długości 1m i średnicy 0,9 mm, produkowany z jednomodowego, simpleksowego kabla światłowodowego zakończonego z jednej strony złączem SC/APC. Klasa SILVER zapewnia bardzo dobre cechy transmicyjne i właściwości optyczne (tłumienność wtrąceniowa złącza IL w granicy 0,3-0,4 dB). Pigtaili użyjemy do budowy sieci abonenckich FTTx, zastosujemy je w szafach rackowych, mufo-przełącznicach, czy puszkach abonenckich. Powłoka kabla wykonana została z tworzywa bezhalogenowego LSZH (Low Smoke Zero Halogen), nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas pożaru. Dodatkowo konstrukcja powłoki została wykonana w sposób (Easy Strip) umożliwiający jej zdjęcie bez użycia specjalistycznych narzędzi. Zastosowane włókno G.652D charakteryzuje się obniżonym "pikiem wodnym", a minimalny kąt gięcia to 30 mm. 
 
Dane:
- Złącze: SC/APC x1
- Włókno: G.652d
- Długość: 1 m
- Średnica zewnętrzna kabla: 0,9 mm
- Minimalny kąt gięcia: 30 mm
- Matriał powłoki zew: LSZH (Easy Strip) 
- Kolor powłoki: Żółty 
- Klasa: SILVER

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko / Firma:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Katalogi produktów
Nowości

© 2018-2019 Falesia Systemy Sp. z o.o.

Sklepy internetowe KQS.store
strzałka do góry