Złóż zamówienie do 16:45, a przesyłka o standardowych wymiarach do 30kg wagi zostanie wysłana z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. * dla stałych odbiorców.

Ekspresowa wysyłka !
Koszyk : 0 prod.
Moje konto
Waluta:
Kontakt

Dzial handlowy:

Krzysztof Pikula

+48 508 489 777

krzysztof.pikula@falesia.pl

Michal Kosior

+48 574 608 870

michal.kosior@falesia.pl

2681651 kosiorm

Jaroslaw Urbanek

+48 510 812 394

jaroslaw.urbanek@falesia.pl

67877907 jaroslaw.urbanek

Zamówienia:

+48 22 2500710

oferty@falesia.pl

Biuro:

+48 22 2500700

+48 22 2500701

biuro@falesia.pl

Faktury, platnosci:

+48 22 2500704

+48 508 457 941

ksiegowosc@falesia.pl

Produkt


Pigtail SC/APC 1m SILVER 2mm G.657A1 - Biały

Dostępność:
Cena:
3,38 zł
4,16 zł brutto
Cena:Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Kod produktu: P-SC.APC-2MM-1M-G.657-WH
Ilość: szt

Opis produktu:
Pigtail światłowodowy o długości 1m i średnicy kable 2mm, produkowany z jednomodowego kabla światłowodowego zakończonego z jednej strony złączem SC/APC o klasie SILVER (minimalna tłumienność wtrąceniowa złącza IL w granicy 0,07 dB). Pigtail używamy do budowy sieci abonenckich FTTx, stosowane np. w przełącznicach rackowych, mufo-przełącznicach lub zakończeniach abonenckich (puszki abonenckie). Powłoka kabla została wykonana z tworzywa bezhalogenowego LSZH (Low Smoke Zero Halogen), nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas spalania. Zastosowane włokno G.657A1 poprawia odporność mechaniczną, a minimalny promień gięcia to zaledwie 10mm. Włókno G.657A1 jest kompatybilna i może być łączona z włóknem G.652.

Zastosowanie:
• Budowa sieci abonenckich FTTx
• przełacznice rackowe
• Mufo-przełącznicach
• Zakończeniach abonenckich (puszki abonenckie)

Dane Techniczne:
• Waga: 0,001 kg
• Kolor: Biały
• Typ złącza: SC/APC
• Długość: 1m
• Średnica zewnętrzna kabla: 2 mm
• Minimalny kąt gięcia: 10 mm
• Matriał powłoki zew: LSZH
• Klasa: SILVER

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko / Firma:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Katalogi produktów
Nowości

© 2018-2019 Falesia Systemy Sp. z o.o.

Sklepy internetowe KQS.store
strzałka do góry