Patchcord TELCOLINE 1J, 30m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3

Poziom dostępności :
Ilość : szt
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 43,00 zł netto
52,89 zł brutto

Transparentny, jednowłóknowy patchcord światłowodowy o średnicy 1 mm i długości 30 m zakończony z obu stron złączami typu SC/APC (simplex) jest dedykowanym przewodem do instalacji wewnętrznych FTTH. Użyte włókno G.657B3 pozwala na uzyskanie minimalnego promienia gięcia o wartości zaledwie 2.5 mm. Zastosujemy go na wszelkiego rodzaju narożnikach budynku, w mieszkaniach lub biurach przy użyciu kleju termotopliwego lub plastikowych klipsów. Najistotniejszym jest fakt, że po montażu mikro-kabla jest on praktycznie niewidoczny na tle ścian i może być swobodnie prowadzony bez użycia korytek czy innych maskujących elementów. Powłoka zewnętrzna została wykonana z nylonu (odmiana 12), który jest odporny m.in na uderzenia i skręcanie. 

Dane:
Rodzaj włókna: G.657B3 (jednomodowy)
Złącza: SC/APC x 2 (simplex)
Średnica zewnętrzna: 0.9 mm
Długość: 30 m 
Temperatura pracy: -30 °C ~ +80 °C

Na zdjęciach nr 1-3 przedstawiony został montaż kabla na narożnikach i krawędziach ścian w jednym z pomieszczeń biurowych

Rysunki nr 4-5 przedstawiają właściwości mechaniczne i budowę samego kabla. 

Kabel bez złącz na szpulach 500 m lub 1000 m można nabyć tutaj:

Transparentny mikro-kabel światłowodowy

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko / Firma:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Produkty z tej samej kategorii
Sklepy internetowe KQS.store Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry