Złóż zamówienie do 16:45, a przesyłka o standardowych wymiarach do 30kg wagi zostanie wysłana z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. * dla stałych odbiorców.

Ekspresowa wysyłka !
Koszyk : 0 prod.
Moje konto
Waluta:
Kontakt

Dzial handlowy:

Krzysztof Pikula

+48 508 489 777

krzysztof.pikula@falesia.pl

Michal Kosior

+48 574 608 870

michal.kosior@falesia.pl

2681651 kosiorm

Jaroslaw Urbanek

+48 510 812 394

jaroslaw.urbanek@falesia.pl

67877907 jaroslaw.urbanek

Zamówienia:

+48 22 2500710

oferty@falesia.pl

Biuro:

+48 22 2500700

+48 22 2500701

biuro@falesia.pl

Faktury, platnosci:

+48 22 2500704

+48 508 457 941

ksiegowosc@falesia.pl

Produkt


Patchcord światłowodowy SC/APC, simplex, LSZH, 3m, G.657B3, 3mm, biały, Gold Class

Dostępność:
Cena:
11,30 zł
13,90 zł brutto
Cena:Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Kod produktu: P-G-TSC.APC-3MM-3M-G.657B3
Ilość:

Patchord światłowodowy o długości 3 metrów i średnicy 3 milimetrów, produkowany z jednomodowego, simpleksowego kabla światłowodowego zakończonego z obu stron złączem SC/APC. Klasa GOLD zapewnia najlepsze cechy transmicyjne i właściwości optyczne (tłumienność wtrąceniowa złącza IL w granicy 0,1 dB). Patchordów użyjemy do budowy sieci abonenckich FTTx, zastosujemy je w szafach rackowych, mufo-przełącznicach, czy puszkach abonenckich, oraz w miejscach gdzie wymagany jest bardzo mały promień gięcia przewodu. Zastosowane włókno G.657B3 jest w porównaniu do innych włókien znacznie bardziej odporne na zaginanie i nie traci własności transmicyjnych nawet przy promieniu gięcia wynoszącym 5 mm. Powłoka kabla wykonana została z tworzywa bezhalogenowego LSZH (Low Smoke Zero Halogen) w kolorze białym, nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas pożaru. Włókna G.657B3 nie są kompatybilne z bedącymi w użytku włóknami G.652D. W przypadku patchordów nie ma konieczności spawania włókien co znacznie zmniejszy czas prac montażowych

Dane:
- Złącze: SC/APC x 2 
- Włókno: G.657B3
- Długość: 3 m
- Średnica zewnętrzna kabla: 3 mm
- Minimalny kąt gięcia: 5 mm 
- Matriał powłoki zew: LSZH (Biała)
- Klasa: GOLD

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko / Firma:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Katalogi produktów
Nowości

© 2018-2019 Falesia Systemy Sp. z o.o.

Sklepy internetowe KQS.store
strzałka do góry