Patchcord światłowodowy SC/APC, simplex, LSZH, 2m, G.657B3, 3mm, biały, Gold Class

Poziom dostępności :
Ilość :
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 10,70 zł netto
13,16 zł brutto

Patchord światłowodowy o długości 2 metrów i średnicy 3 milimetrów, produkowany z jednomodowego, simpleksowego kabla światłowodowego zakończonego z obu stron złączem SC/APC. Klasa GOLD zapewnia najlepsze cechy transmicyjne i właściwości optyczne (tłumienność wtrąceniowa złącza IL w granicy 0,1 dB). Patchordów użyjemy do budowy sieci abonenckich FTTx, zastosujemy je w szafach rackowych, mufo-przełącznicach, czy puszkach abonenckich, oraz w miejscach gdzie wymagany jest bardzo mały promień gięcia przewodu. Zastosowane włókno G.657B3 jest w porównaniu do innych włókien znacznie bardziej odporne na zaginanie i nie traci własności transmicyjnych nawet przy promieniu gięcia wynoszącym 5 mm. Powłoka kabla wykonana została z tworzywa bezhalogenowego LSZH (Low Smoke Zero Halogen) w kolorze białym, nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas pożaru. Włókna G.657B3 nie są kompatybilne z bedącymi w użytku włóknami G.652D. W przypadku patchordów nie ma konieczności spawania włókien co znacznie zmniejszy czas prac montażowych

Dane:
- Złącze: SC/APC x 2 
- Włókno: G.657B3
- Długość: 2 m
- Średnica zewnętrzna kabla: 3 mm
- Minimalny kąt gięcia: 5 mm 
- Matriał powłoki zew: LSZH (Biała)
- Klasa: GOLD

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko / Firma:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Produkty z tej samej kategorii
Nowości
Sklepy internetowe KQS.store Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry