Jumper (patchord) LC/SFP-LC/LC 100m do SIAE ALFOplus2, ALFOplus80HD

Poziom dostępności :
Ilość : szt
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 840,00 zł netto
1 033,20 zł brutto

Jednomodowy, dwuwłóknowy jumper (patchcord) optyczny współpracujący z radioliniami:
- SIAE ALFOplus2
- SIAE ALFOplus80HD
- Ericsson PT2010, PT2020 

Patchcord o długości 100 metrów,  
zakończony po obu stronach złączami typu LC Duplex. Jedna z końcówek zakończona jest konektorem pyło- i wodoszczelnym (stopień ochrony IP67). 

Oferowany w odcinach: 10m, 20m, 50m, 70m, oraz 100 m. 

Produkt renomowanej i cenionej amerykańskiej firmy 
Amphenol

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko / Firma:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Produkty z tej samej kategorii
Jamper
Cena : 60,00 zł netto
Jumper (patchord) LC/SFP - LC/LC 35M do SIAE ALFOplus
Cena : 430,00 zł netto
Kabel zasilający do radiolinii PT2010 70m
Cena : 750,00 zł netto
Nowości
Sklepy internetowe KQS.store Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry