Patchcord SC/APC simplex LSZH 3m G.657 2mm

Poziom dostępności :
Ilość :
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 11,00 zł netto
13,53 zł brutto

TELCOLINE patchcord SC/APC-SC/APC SM simplex 2mm 3m G657A1 wykożystywany do połączeń w szafach teleinformatycznych w których potrzebne są włókna o wiekszym promieniu gięcia.

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko / Firma:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Produkty z tej samej kategorii
Nowości
Sklepy internetowe KQS.store Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry