Złóż zamówienie do 16:45, a przesyłka o standardowych wymiarach do 30kg wagi zostanie wysłana z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. * dla stałych odbiorców.

Ekspresowa wysyłka !
Koszyk : 0 prod.
Moje konto
Waluta:

Podążaj za nami

Kontakt

Dzial handlowy:

Krzysztof Pikula

+48 508 489 777

krzysztof.pikula@falesia.pl

Jaroslaw Urbanek

+48 510 812 394

jaroslaw.urbanek@falesia.pl

jaroslaw.urbanek

Michal Kosior

+48 574 608 870

michal.kosior@falesia.pl

2681651 kosiorm

Biuro: biuro@falesia.pl

+48 22 2500700 +48 22 2500701

Faktury, platnosci:

+48 22 2500704 +48 508 457 941

ksiegowosc@falesia.pl

Zamówienia:

+48 22 2500710 oferty@falesia.pl

Szczegóły produktu

Miernik mocy optycznej PON 1310/1490/1550/1625, -70dBm+10dBm

BOU350T

Dostępność:
Cena:
290,00 zł
356,70 zł brutto
Kod produktu: T-PPM.70-10
Ilość: szt

Miernik BOU350C to kompaktowe urządzenie przeznaczone do szybkiego i łatwego testowania mocy optycznej w sieciach PON. Kalibracja dla długości fal 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm pozwala na pracę ze światłowodami  jednomodowymi i wielomodowymi. Uniwersalna końcówka pomiarowa pasuje do złącz posiadających ferrulę 2.5 mm. Zakres pomiarowy miernika to -70 do +10 dBm, dokładność pomiaru 0.2dB, a rozdzielczość 0.01dB. Miernik posiada funkcję zapamiętywania wartości referencyjnej. Urządzenie umożliwia pomiar mocy bezwzględnej (mW, dBm). Wielofunkcyjny wyświetlacz wyposazony został w funckję podświetlania oraz automatycznego wyłączania. 


Dane:

• Testowanie sieci PON.
• Zakres pomiarowy: 1310/1490/1550/1625: +10 ~ -70dBm
                                      850/1300: +10 ~ -60dBm
• Dokładność pomiaru: 0.2dB
• Rozdzielczość: 0.01dB
• Skaliborowane długości fal: 850nm / 1300nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm
• Złącze: SC/UPC (opcjonalnie FC, ST)
• REF: tak
• Zasilanie: AA*2 baterie lub zasilacz AC/DC
• Ładowanie baterii: tak 
• Żywotność baterii: do 100h
• Automatyczny wyłączanie: >10 min 
• Wymiary: 160x75x32 mm
• Waga: 200
• Temperatura pracy: -10°C - 60°C

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko / Firma:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Katalogi produktów
Nowości

© 2018-2019 Falesia Systemy Sp. z o.o.

Sklepy internetowe KQS.store
strzałka do góry
Informacja

Brak powiadomień