Złóż zamówienie do 16:45, a przesyłka o standardowych wymiarach do 30kg wagi zostanie wysłana z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. * dla stałych odbiorców.

Ekspresowa wysyłka !
Koszyk : 0 prod.
Moje konto
Waluta:

Podążaj za nami

Kontakt

Dzial handlowy:

Krzysztof Pikula

+48 508 489 777

krzysztof.pikula@falesia.pl

Jaroslaw Urbanek

+48 510 812 394

jaroslaw.urbanek@falesia.pl

jaroslaw.urbanek

Michal Kosior

+48 574 608 870

michal.kosior@falesia.pl

2681651 kosiorm

Biuro: biuro@falesia.pl

+48 22 2500700 +48 22 2500701

Faktury, platnosci:

+48 22 2500704 +48 508 457 941

ksiegowosc@falesia.pl

Zamówienia:

+48 22 2500710 oferty@falesia.pl

Szczegóły produktu

Terminal Ethernet GPON ONT do Huawei, 4xGE, WIFI 2.4G/5G, 2xUSB, 1xPOTS, SC/UPC

HG8245Q2

Dostępność:
Cena:
169,30 zł
208,24 zł brutto
Kod produktu: HG8245Q2
Ilość: szt

Terminal abonencki ONT HG8245Q2 to urządzenie wykorzystywane w technologi GPON, która zapewnia ultraszerokopasmowy dostęp dla użytkowników domowych. Terminal posiada złącze optyczne typu SC/UPC, 4 gigabitowe porty Ethernet, 3 porty, 1 port telefoniczny RJ11 (POTS) oraz 2 porty USB. Urządzenie umożliwia transmitowanie sieci bezprzewodowej WiFi w dwóch pasmach jednocześnie - 2.4 GHz (450 Mbit/s) i 5 GHz (1300 Mbit/s) zgodnie ze standardami IEEE 802.11b/g/n oraz IEEE 802.11 a/n/ac. Urządzenie korzysta z technologii 3x3 MIMO, dzięki czemu może przesyłać dane z wykorzystaniem aż trzech strumieni. Terminal zapewnia użytkownikom usługę Triple-play (internet, telefonia VoIP, telewizja IPTV). 


Najważniejsze cechy


• Terminal GPON (ONT), klasa B+
• Złącze światłowodowe SC/UPC
• 4 gigabitowe porty Ethernet
• 1 port telefoniczny POTS (RJ11)
• 2 porty USB
• Dwuzakresowe radio Wi-Fi, 2.4 GHz oraz 5 GHz AC
• Wbudowane anteny o zysku 2 dBi


Specyfikacja


Właściwości techniczne
• Wymiary: 265 x 176 x 82 mm 
• Waga: 1500 g
• Dopuszczalna temperatura pracy: Od 0°C do 40°C
• Dopuszczalna wilgotność powietrza: 5%-95% RH niekondensująca
• Zasilanie: 11 - 14 V DC, 2 A
• Statyczny pobór mocy: 8 W
• Maks pobór mocy: 20.5 W
• POWER/PON/LOS/TEL/LAN/WLAN/WPS/USB
• Montaż: na ścianie lub biurku 


Port GPON
• SC/UPC
• Klasa B+
• Czułość odbioru: -27 dBm
• Długość fali: 1310 nm upstream, 1490 nm downstream
• WBF 
• Elastyczne mapowanie pomiędzy portem GEM i TCONT

Port Ethernet
• 4 porty 10/100/1000 BASE-T (RJ45)


Port POTS

• Maksymalny REN: 4
• G.711A/u, G.729a/b i G.722
• Encoding/decoding
• T.30/T.38/G.711 fax
• DTMF

Port USB
• 2 porty USB 2.0
• Możliwość utworzenia sieciowego dysku opartego o FTP


WLAN
• IEEE 802.11 b/g/n (2.4G)
• IEEE 802.11 a/n/ac (5G)
• 3×3 MIMO
• Anteny o zysku 2 dBi
• WMM
• Multiple SSIDs
• WPS
• 450 Mbit/s (2.4 G)
• 1300 Mbit/s (5 G)

Funkcjonalność

Inteligentne połączenie
• Inteligentny zasięg Wi-Fi
• Automatyczna negocjacja SIP/ H.248
• Wszelkie usługi portowe
• Kontrola rodzicielska
• Przekazywanie L2 / L3 (IPv4): 1G uplink, 2G downlink

Inteligenta obsługa
• Inteligentne udostępnianie Wi-Fi
• Uwierzytelnianie portalu 802.1x
• Udostępnianie oparte na SoftGRE
• Powiązanie jednego konta z dwoma portami POTS

 

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko / Firma:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Katalogi produktów
Nowości

© 2018-2019 Falesia Systemy Sp. z o.o.

Sklepy internetowe KQS.store
strzałka do góry
Informacja

Brak powiadomień