Złóż zamówienie do 16:45, a przesyłka o standardowych wymiarach do 30kg wagi zostanie wysłana z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. * dla stałych odbiorców.

Ekspresowa wysyłka !
Koszyk : 0 prod.
Moje konto
Waluta:

Podążaj za nami

Kontakt

Dzial handlowy:

Krzysztof Pikula

+48 508 489 777

krzysztof.pikula@falesia.pl

Jaroslaw Urbanek

+48 510 812 394

jaroslaw.urbanek@falesia.pl

jaroslaw.urbanek

Michal Kosior

+48 574 608 870

michal.kosior@falesia.pl

2681651 kosiorm

Biuro: biuro@falesia.pl

+48 22 2500700 +48 22 2500701

Faktury, platnosci:

+48 22 2500704 +48 508 457 941

ksiegowosc@falesia.pl

Zamówienia:

+48 22 2500710 oferty@falesia.pl

Szczegóły produktu

Terminal Ethernet GPON ONU/ONT do ZTE, 1xGE, SC/APC

F601-SCA

Dostępność:
Cena:
64,00 zł
78,72 zł brutto
Kod produktu: F601-SCA
Ilość:

Terminal abonencki F601-SCA ONU/ONT przeznaczony jest do wykorzystania w sieciach GPON. Wyposażony został w port Gigabit Ethernet oraz jedno złącze optyczne SC/APC. Zarządzanie terminalem odbywać się może poprzez OMCI, z poziomu OLT lub przez graficzny interfejs Web. Terminal oferuje funkcję tworzenia kopii zapasowej oprogramowania, która zostanie przywrócona gdy wystąpią problemy z aktualną wersją. Interfejsy sieciowe wyposażone zostały w ochronę przeciwprzepięciową. Terminal umożliwia jednoczesne działanie aplikacji typu IPTV w jakości HD, VoIP oraz internetu. Terminal dysponuje funkcją zabezpieczenia przed atakami DoS, broadcast, unicast oraz multicast. Ponad to został wyposażony w funkcję QoS umożliwiającą kontrolę przepustowości. 

Najważniejsze cechy:

• Terminal GPON ONU/ONT
• Gigabitowy port Ethernet
• Złącze światłowodowe: SC/APC
• Zarządzanie poprzez OLT, OMCI lub interfejs Web
• Energooszczędność
• Niewielkie rozmiary

Specyfikacja:

Interfejs GPON
 - Port optyczny: 1xSC/APC
 - Zasięg: 0-20 km
 - Przepustowość: pobieranie danych - 2.488 Gb/s; wysyłanie danych - 1.244 Gb/s

Interfejs użytkownika 
 - Port: 1 gigabitowy port Ethernet 10/100/1000Base-T
 - Cechy: - tryb pełnego/pół dupleksu
                - automatyczne krosowanie MDI/MDIX

• Moduł optyczny
 - Długość fali: - Tx: 1290 - 1330 nm
                          - Rx: 1480 - 1500 nm
- Czułość odbioru: -28 dBm
- Moc nadawcza: 0.5-5 dBm 

• Funkcje główne
- Wspierane usługi: internet, IPTV
- GPON: 8 x T-CONT, 32 x GEM Port
- VLAN: 802.1Q, 802.1P, 802.1ad
- Multicast: IGMP Snooping v1/v2
- QoS: - do 8 kolejek
            - SP/WRR/SP+WRR
            - DSCP remarking
            - Ingress rate limit/Egress shaping

• Pozostałe właściwości
- Maksymalny pobór mocy: 6W
- Wymiary: 110x90x28 mm
- Temperatura eksploatacji: od 0[°C] do 45[°C]
- Dopuszczalna wilgotność powietrza: 5% - 95% 
- Waga: 190 g
- Zasilanie: 12V DC, 0.5A
- Montaż: do postawienia lub powieszenia na ścianie

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko / Firma:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Katalogi produktów
Nowości

© 2018-2019 Falesia Systemy Sp. z o.o.

Sklepy internetowe KQS.store
strzałka do góry
Informacja

Brak powiadomień