Złóż zamówienie do 16:45, a przesyłka o standardowych wymiarach do 30kg wagi zostanie wysłana z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. * dla stałych odbiorców.

Ekspresowa wysyłka !
Koszyk : 0 prod.
Moje konto
Waluta:

Podążaj za nami

Kontakt

Dzial handlowy:

Krzysztof Pikula

+48 508 489 777

krzysztof.pikula@falesia.pl

Jaroslaw Urbanek

+48 510 812 394

jaroslaw.urbanek@falesia.pl

jaroslaw.urbanek

Michal Kosior

+48 574 608 870

michal.kosior@falesia.pl

2681651 kosiorm

Biuro: biuro@falesia.pl

+48 22 2500700 +48 22 2500701

Faktury, platnosci:

+48 22 2500704 +48 508 457 941

ksiegowosc@falesia.pl

Zamówienia:

+48 22 2500710 oferty@falesia.pl

Szczegóły produktu

SFP Duplex 1.25G 1310nm 20k

LC Duplex, 1.25GB, 20km

Dostępność:
Cena:
28,88 zł
35,52 zł brutto
Kod produktu: ZS-S-131-DX-20k
Ilość: szt

Wkładka SFP ZS-S-131-DX-20k  jedmomodowy pracujący na dwóch włóknach o długości fali 1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC Duplex i modułem DDM ( Digital Diagnostics Monitoring ).
Moduł optyczny jest zgodny ze standardem SFP MSA służace do konwersji sygnału elektrycznego na sugnał optyczny dedykowany do switchy Mikrotik, Ubiquity, TPLink, SIAE.
Obudowa posiada blokadę zatrzaskową, która zabezpiecza przed przypadkowym wyciągnięciem modułu.

Oferujemy pełne wsparcie obejmujące doradztwo przy doborze modułów w zależności od potrzeb jak i kodowanie ich pod dowolne przełaczniki sieciowe dostepne na rynku.

Dane techniczne:
• Długość fali: 1310nm
• Dystans mocy optycznej: 20km
• Temperatura pracy w zakresie 0 °~+70 °C
• Typ złacza: jednomodowy LC Duplex
• Przepustowość: 1.25Gb/s

 

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko / Firma:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Katalogi produktów
Nowości

© 2018-2019 Falesia Systemy Sp. z o.o.

Sklepy internetowe KQS.store
strzałka do góry
Informacja

Brak powiadomień