Kontakt

Dział handlowy:

Krzysztof Pikula

+48 508 489 777

krzysztof.pikula@falesia.pl

Michał Kosior

+48 574 608 870

michal.kosior@falesia.pl

2681651 kosiorm

Jarosław Urbanek

+48 510 812 394

jaroslaw.urbanek@falesia.pl

67877907 jaroslaw.urbanek

Zamówienia:

+48 22 2500710

oferty@falesia.pl

Biuro:

+48 22 2500700

+48 22 2500701

biuro@falesia.pl

Faktury, płatności:

+48 22 2500704

+48 508 457 941

ksiegowosc@falesia.pl

Jumper (patchord) LC/SFP - LC/LC 50M do SIAE ALFOplus

Poziom dostępności :
Ilość :
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 570,00 zł netto
701,10 zł brutto

Jednomodowy, dwuwłóknowy jumper (patchcord) optyczny współpracujący z radioliniami:
- SIAE ALFOplus

Patchcord o długości 100 metrów,  zakończony po obu stronach złączami typu LC Duplex. Jedna z końcówek zakończona jest konektorem pyło- i wodoszczelnym (stopień ochrony IP67). 

Dostępny w długościach 15m, 25m, 35m, 50m, oraz 100m. 

Jumper renomowanej i cenionej amerykańskiej firmy Amphenol

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko / Firma:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Produkty Pokrewne/Powiązane
Produkty z tej samej kategorii
Złącze N Rosenberger
Cena : 60,00 zł netto
Jumper (patchord) LC/SFP-LC/LC 50m do SIAE ALFOplus2, ALFOplus80HD
Cena : 500,00 zł netto
Uchwyt kablowy na 4 przewody koncentryczne
13,28 zł z VAT
10,80 zł
8,00 zł netto
Nowości
Sklepy internetowe KQS.store Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry