Złóż zamówienie do 16:45, a przesyłka o standardowych wymiarach do 30kg wagi zostanie wysłana z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. * dla stałych odbiorców.

Ekspresowa wysyłka !
Koszyk : 0 prod.
Moje konto
Waluta:

Podążaj za nami

Kontakt

Dzial handlowy:

Krzysztof Pikula

+48 508 489 777

krzysztof.pikula@falesia.pl

Michal Kosior

+48 574 608 870

michal.kosior@falesia.pl

2681651 kosiorm

Piotr Wodnicki

+48 537 836 782

piotr.wodnicki@falesia.pl

70057531 macbart_1

Jaroslaw Urbanek

+48 510 812 394

jaroslaw.urbanek@falesia.pl

jaroslaw.urbanek

Biuro: biuro@falesia.pl

+48 22 2500700 +48 22 2500701

Faktury, platnosci:

+48 22 2500704 +48 508 457 941

ksiegowosc@falesia.pl

Zamówienia:

+48 22 2500710 oferty@falesia.pl

Szczegóły produktu

TP-Link TX-6610 terminal GPON

Dostępność:
Cena:
82,90 zł
101,97 zł brutto
Kod produktu:
Ilość: szt

TP-LINK TX-6610 to terminal GPON (Gigabit Passive Optical Network ) nowej generacji, idealny do zastosowań domowych. TX-6610 pozwala na dostęp do szybkich połączeń internetowych za pomocą portu GPON i współdzielenie go dzięki gigabitowemu portowi Ethernet. Prędkości pobierania do 2,488Gb/s, port GPON oraz gigabitowy port Ethernet zapewniają płynną transmisję danych nawet dla wymagających zastosowań, takich jak rozmowy VoIP lub strumieniowanie wideo w jakości HD.

Zgodny ze standardami ITU G.984.1, ITU G.984.2, ITU G.984.3 oraz ITU G.984.4
Prędkość pobierania do 2,488Gb/s. prędkość wysyłania do 1,244Gb/s
Port dla światłowodu oraz gigabitowy port Ethernet pozwalają na osiągnięcie bardzo szybkich prędkości przesyłu danych
Obsługa zarządzania zdalnego OMCI (ONT Management Control Interface)


CECHY SPRZĘTOWE
Interfejs   
1 port RJ45 10/100/1000Mb/s
1 port SC/APC

Przyciski   
Wyłącznik, Reset

Zewnętrzne zasilanie   
9VDC/0,6A

Standardy IEEE   
IEEE 802.3, 802.3u, 802.1Q, 802.1p

Prędkość przesyłania danych   
Wysyłanie:1,244Gb/s
Pobieranie:2,488Gb/s

Wymiary (S x G x W)   
102,7 x 37,9 x 106,9 mm (4,0 x 1,5 x 4,2 cali)

Odległość   
0~ 20Km

Standardy GPON   
ITU-T G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4

Moduł optyczny   
Klasa C+

Odbiornik    APD-TIA
Transmiter   
Laser DFB

Długość fali   
Wysyłanie:1310nm
Pobieranie:1490nm

FUNKCJE OPROGRAMOWANIA
Funkcja Quality of Service   
Klasyfikacje przepływu w oparciu o VLAN, Reguły harmonogramu obsługujące SP/WRR, Upstream Priority Label Support 802.1D User Priority, Kontrola i kształtowanie transferu, Kontrola zatorów z obsługą Tail-Drop

VLAN   
802.1Q tag VLAN, Tryby VLAN transparent/translation/trunk, Uwierzytelnienie za pomocą SN i hasła, Autowykrywanie VLAN

Bezpieczeństwo transmisji   
Szyfrowanie AES, Filtrowanie pakietów w oparciu o VLAN

Zarządzanie   
Zarządzanie poprzez przeglądarkę, OMCI oraz Telnet,Określenie adresu IP do zarządzania, Reset do ustawień fabrycznych za pomocą przycisku lub poprzez interfejs, Statystyki w czasie rzeczywistym, Diagnostyka światłowodu

Funkcje zaawansowane   
FEC przy pobieraniu i wysyłaniu, DBA (Dynamic Bandwidth Allocation) obsługa NSR/SR, Do 16 T-CONT i 256 portów GEM, Wykrywanie zasilania, Dying Gasp, Mechanizm Terminal Silent, Oszczędzanie energii 802.3az EEE

IGMP   
IGMP v2/v3, IGMP Snooping/Proxy


Zawartość opakowania   
TX-6610, Kabel Ethernet RJ-45, Instrukcja szybkiej instalacji, Zasilacz

Wymagania systemowe   
Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ lub Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko / Firma:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Katalogi produktów
Nowości

© 2018-2019 Falesia Systemy Sp. z o.o.

Sklepy internetowe KQS.store
strzałka do góry
Informacja

Z uwagi na dynamiczną sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się korona
wirusa w Europie, w trosce o zdrowie Państwa oraz naszych pracowników,
zachęcamy do korzystania z naszej oferty i dokonywania zamówień za
pośrednictwem kontaktu telefonicznego i sklepu online www.falesia.eu.
W przypadku koniecznej wizyty w naszych magazynach, prosimy o zachowanie szczególnych środków ostrożności, zgodnie z zaleceniami władz
(zachowanie odległości od innych osób, nie podawanie sobie rąk oraz zachowanie szczególnej higieny).
Wszystkie dostawy są realizowane w standardowym trybie, a Państwa zamówienia będą oczywiście dostarczane za pośrednictwem transportu firmami kurierskimi.

Informujemy jednocześnie, iż posiadamy wystarczające zapasy materiałów na
najbliższe tygodnie, i mamy zapewnioną ciągłość dostaw od współpracujących
producentów oferowanych przez nas produktów.