Kontakt

Dział handlowy:

Krzysztof Pikula

+48 508 489 777

krzysztof.pikula@falesia.pl

Michał Kosior

+48 574 608 870

michal.kosior@falesia.pl

2681651 kosiorm

Jarosław Urbanek

+48 510 812 394

jaroslaw.urbanek@falesia.pl

67877907 jaroslaw.urbanek

Zamówienia:

+48 22 2500710

oferty@falesia.pl

Biuro:

+48 22 2500700

+48 22 2500701

biuro@falesia.pl

Faktury, płatności:

+48 22 2500704

+48 508 457 941

ksiegowosc@falesia.pl

MultiPatchcord Telcoline 4J SC/APC-APC 10m G.652d , średnica 3-5mm

Kod produktu: PA-APC-010M-652-4
Poziom dostępności :
Ilość : szt
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 184,40 zł netto
226,81 zł brutto

Opis produktu:
Wykorzystanie gotowych multipatchcordów nie wymaga spawania lub mechanicznego łączenia włókien, dzięki czemu przyśpieszymy prace instalacyjne oraz zmniejszymy koszty przyłącza. Multipatchcordy Telcoline wykonane są z najwyższej jakości złącz SC GOLD i włókna G.652d o długości 10m, a średnica kabla mieści się w zakresie od 3mm do 5mm.

Zastosowanie:
• Budowa sieci abonenckich FTTx

Dane Techniczne:
• Waga: ok 500g
• Ilość włókien: 4J
• Typ włókna: G.652d
• Typ złącz: SC/APC-APC
• Średnica kabla: od 3mm do 5mm
• Długość: 10m

! Uwaga !


Realizacja około 5 dni roboczych.

Na życzenie klienta wykonujemy multipatchcordy o dowolnej długości i z dowolnymi typami złącz SC, LC, ST, FC na kablach jednomodowych lub wielomodowych. Multipatchcordy wykonujemy od ilości włókien 2J-288J. O wycene zapytaj naszego handlowca lub napisz do nas wiadomość mailową używając formularza "zapytaj o szczegóły" znajdującego się poniżej lub na adres mailowy oferty@falesia.pl.

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko / Firma:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Produkty z tej samej kategorii
Nowości
Sklepy internetowe KQS.store Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry