Złóż zamówienie do 16:45, a przesyłka o standardowych wymiarach do 30kg wagi zostanie wysłana z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. * dla stałych odbiorców.

Ekspresowa wysyłka !
Koszyk : 0 prod.
Moje konto
Waluta:
Kontakt

Dzial handlowy:

Krzysztof Pikula

+48 508 489 777

krzysztof.pikula@falesia.pl

Michal Kosior

+48 574 608 870

michal.kosior@falesia.pl

2681651 kosiorm

Jaroslaw Urbanek

+48 510 812 394

jaroslaw.urbanek@falesia.pl

67877907 jaroslaw.urbanek

Zamówienia:

+48 22 2500710

oferty@falesia.pl

Biuro:

+48 22 2500700

+48 22 2500701

biuro@falesia.pl

Faktury, platnosci:

+48 22 2500704

+48 508 457 941

ksiegowosc@falesia.pl

Produkt


Patchcord TELCOLINE 1J Heavy Duty, 20m, G.657A2, średnica 3mm, złącza SC/APC-SC/UPC, Gold

Dostępność:
Cena:
32,60 zł
40,10 zł brutto
Cena:Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Kod produktu: P-G-TSC.APC-UPC-3MM-020M-G.657A2-HD
Ilość: szt

Patchord światłowodowy TELCOLINE 1J o długości 20 metrów i średnicy 3 milimetrów, produkowany z jednomodowego, simpleksowego kabla światłowodowego zakończonego z jednej strony złączem SC/APC, a z drugiej SC/UPC, przeznaczony do zastosowań zewnętrznych. Powłoka kabla wykonana została z tworzywa TPU (Thermoplastic polyurethane), odpornego na promieniowanie UV, wnikanie wody oraz niskie i wysokie temperatury. Wzmocnienie przewodu włóknami aramidowymi zwiększa jego wytrzymałość do 1kN i możliwa jest instalacja kabla na przesłąch do 80 metrów. Zastosowane włókno G.657A2 pozwala na uzyskanie minimalnego promienia gięcia na poziomie 10 mm nie tracąc przy tym właściwości optycznych. Wersja G.657A2 jest kompatybilna z powszechnie stosowanym rodzajem włókna G.652D. W przypadku patchordów nie ma konieczności spawania włókien co znacznie zmniejszy czas prac montażowych

Dane:
- Złącze: SC/APC-SC/UPC simplex 
- Włókno: G.657A2
- Ilość włókien: 1 
- Długość: 20 m
- Średnica zewnętrzna kabla: 3 mm
- Minimalny promień gięcia: 10 mm 
- Matriał powłoki zew: TPU
- Maksymalna siła instalacyjna: 1000N 






Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko / Firma:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Katalogi produktów
Nowości

© 2018-2019 Falesia Systemy Sp. z o.o.

Sklepy internetowe KQS.store
strzałka do góry