Kontakt

Biuro:

Ul. Sabaly 60

02-174 Warszawa

Tel. +48 22 2500700

Tel. +48 22 2500701

Dział handlowy:

Krzysztof Pikuła

Tel. +48 22 2500705

Tel. +48 508 489 777

krzysztof.pikula@falesia.pl

Dział handlowy:

Jarosław Urbanek

Tel. +48 22 2500706

Tel. +48 510 812 394

jaroslaw.urbanek@falesia.pl

Zamówienia:

oferty@falesia.pl

Faktury, płatności:

Tel. +48 22 2500704

ksiegowosc@falesia.pl

Huawei HG8310 GPON ONT Bridge

Poziom dostępności :
Ilość : szt
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 88,00 zł netto
108,24 zł brutto

Huawei HG8310 to terminal abonencki przeznaczony do sieci GPON. Urządzenie charakteryzuje się małymi wymiarami, dzięki czemu idealnie nadaje się na instalacje klienckie.
 
Specyfikacja:
Porty ethernet: 1xGE
Złącze światłowodowe: SC/UPC
Zasilanie: 12V 0.5/1A
Laser class: B+ lub C+


Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko / Firma:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Produkty z tej samej kategorii
Huawei SmartAX EA5821- 8GE ONU GPON/XG-PON
Cena : 2 700,00 zł netto
Huawei HG8546M GPON ONT Router
Cena : 127,00 zł netto
Huawei HG8347R EPON ONT ROUTER
Cena : 129,00 zł netto
Nowości
Sklepy internetowe KQS.store Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry