Patchcord światłowodowy TELCOLINE 1J, 15m, średnica 3mm, złącza SC/APC, G.657A2, biały, Gold Class

Poziom dostępności :
Ilość : szt
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 17,80 zł netto
21,89 zł brutto

Patchord światłowodowy TELCOLINE 1J o długości 15 metrów i średnicy 3 milimetrów, produkowany z jednomodowego, simpleksowego kabla światłowodowego zakończonego z obu stron złączami SC/APC. Klasa GOLD zapewnia najlepsze cechy transmicyjne i właściwości optyczne (tłumienność wtrąceniowa złącza IL w granicy 0,1 dB). Patchordów użyjemy do budowy sieci abonenckich FTTx, zastosujemy je w szafach rackowych, mufo-przełącznicach, czy puszkach abonenckich. Powłoka kabla wykonana została z tworzywa bezhalogenowego LSZH (Low Smoke Zero Halogen) w kolorze białym, nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas pożaru. Zastosowane włókno G.657A2 pozwala na uzyskanie minimalnego promienia gięcia na poziomie 10 mm nie tracąc przy tym właściwości optycznych. Wersja G.657A2 jest kompatybilna z powszechnie stosowanym rodzajem włókna G.652D. W przypadku patchordów nie ma konieczności spawania włókien co znacznie zmniejszy czas prac montażowych.

 
Dane:
- Złącza: SC/APC - SC/APC
- Włókno: G.657A2
- Długość: 15 m
- Średnica zewnętrzna kabla: 3 mm
- Minimalny promień gięcia: 10 mm 
- Matriał powłoki zew: LSZH
- Kolor powłoki: Biały 
- Klasa: GOLD

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko / Firma:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Produkty z tej samej kategorii
Nowości
Sklepy internetowe KQS.store Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry