Patchcord światłowodowy TELCOLINE 1J, 35m, średnica 3mm, złącza SC/APC, G.657B3, biały, Gold Class

Poziom dostępności :
Ilość : szt
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 49,50 zł netto
60,89 zł brutto

Patchord światłowodowy TELCOLINE 1J o długości 35 metrów i średnicy 3 milimetrów, produkowany z jednomodowego, simpleksowego kabla światłowodowego zakończonego z obu stron złączami SC/APC. Klasa GOLD zapewnia najlepsze cechy transmicyjne i właściwości optyczne (tłumienność wtrąceniowa złącza IL w granicy 0,1 dB). Patchordów użyjemy do budowy sieci abonenckich FTTx, zastosujemy je w szafach rackowych, mufo-przełącznicach, czy puszkach abonenckich. Powłoka kabla wykonana została z tworzywa bezhalogenowego LSZH (Low Smoke Zero Halogen) w kolorze białym, nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas pożaru. Zastosowane włókno G.657B3 pozwala na uzyskanie minimalnego promienia gięcia w granicy 7.5 mm, ze względu na znacznie mniejszą średnicę pola modowego. Typ włókna G.657B3 nie jest kompatybilny z włóknami G.652D. W przypadku patchordów nie ma konieczności spawania włókien co znacznie zmniejszy czas prac montażowych.

 
Dane:
- Złącza: SC/APC - SC/APC
- Włókno: G.657B3
- Długość: 35 m
- Średnica zewnętrzna kabla: 3 mm
- Minimalny promień gięcia: 7.5 mm 
- Matriał powłoki zew: LSZH
- Kolor powłoki: Biały 
- Klasa: GOLD

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko / Firma:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Produkty z tej samej kategorii
Nowości
Sklepy internetowe KQS.store Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry