Strona: 1 [2] 3 / 3

Patchcord TELCOLINE 1J, 20m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3

Patchcord TELCOLINE 1J, 20m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 35,00 zł netto
43,05 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J, 25m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3

Patchcord TELCOLINE 1J, 25m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 39,00 zł netto
47,97 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J, 30m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3

Patchcord TELCOLINE 1J, 30m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 43,00 zł netto
52,89 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J, 35m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3

Patchcord TELCOLINE 1J, 35m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 47,00 zł netto
57,81 zł brutto

Patchcord TELCOLINE 1J, 40m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3

Patchcord TELCOLINE 1J, 40m, bezbarwny, średnica 1mm, złącza SC/APC, G.657B3
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 51,00 zł netto
62,73 zł brutto

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/APC microADSS DROP Heavy Duty 80m

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/APC microADSS DROP  Heavy Duty 80m
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 74,00 zł netto
91,02 zł brutto

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/APC microADSS DROP Heavy Duty 100m

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/APC microADSS DROP Heavy Duty 100m
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 87,00 zł netto
107,01 zł brutto

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/APC microADSS DROP Heavy Duty 120m

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/APC microADSS DROP Heavy Duty 120m
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 100,00 zł netto
123,00 zł brutto

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/APC microADSS DROP Heavy Duty 130m

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/APC microADSS DROP Heavy Duty 130m
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 106,50 zł netto
131,00 zł brutto

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/APC microADSS DROP Heavy Duty 140m

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/APC microADSS DROP Heavy Duty 140m
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 113,00 zł netto
138,99 zł brutto

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/APC microADSS DROP Heavy Duty 150m

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/APC microADSS DROP Heavy Duty 150m
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 119,50 zł netto
146,99 zł brutto

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/APC microADSS DROP Heavy Duty 160m

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/APC microADSS DROP Heavy Duty 160m
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 126,00 zł netto
154,98 zł brutto

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/APC microADSS DROP Heavy Duty 30m

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/APC microADSS DROP Heavy Duty 30m
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 41,50 zł netto
51,05 zł brutto

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/APC microADSS DROP Heavy Duty 40m

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/APC microADSS DROP Heavy Duty 40m
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 48,00 zł netto
59,04 zł brutto

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/APC microADSS DROP Heavy Duty 50m

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/APC microADSS DROP Heavy Duty 50m
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 54,50 zł netto
67,04 zł brutto

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/APC microADSS DROP Heavy Duty 70m

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/APC microADSS DROP Heavy Duty 70m
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 67,50 zł netto
83,03 zł brutto

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/APC microADSS DROP Heavy Duty 90m

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/APC microADSS DROP Heavy Duty 90m
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 80,50 zł netto
99,02 zł brutto

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/UPC simplex LSZH 2m G.657A1 3mm

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/UPC simplex LSZH 2m G.657A1 3mm
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 7,20 zł netto
8,86 zł brutto

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/UPC simplex LSZH 3m G.657A1 3mm

Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/UPC simplex LSZH 3m G.657A1 3mm
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 7,80 zł netto
9,59 zł brutto

Patchcord SC/APC - SC/UPC simplex LSZH 1m G.657 3mm

Patchcord SC/APC - SC/UPC simplex LSZH 1m G.657 3mm
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 6,70 zł netto
8,24 zł brutto

Patchcord SC/APC - SC/UPC simplex LSZH 2m G.657 3mm Gold Class

Patchcord SC/APC - SC/UPC simplex LSZH 2m G.657 3mm Gold Class
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 9,60 zł netto
11,81 zł brutto

Patchcord SC/APC - SC/UPC simplex LSZH 3m G.657 3mm Gold Class

Patchcord SC/APC - SC/UPC simplex LSZH 3m G.657 3mm Gold Class
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 10,00 zł netto
12,30 zł brutto

Patchcord SC/APC - SC/UPC simplex LSZH 5m G.657 3mm

Patchcord SC/APC - SC/UPC simplex LSZH 5m G.657 3mm
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 9,71 zł netto
11,94 zł brutto

Patchcord SC/APC - SC/UPC simplex LSZH 5m G.657 3mm Gold Class

Patchcord SC/APC - SC/UPC simplex LSZH 5m G.657 3mm Gold Class
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 11,00 zł netto
13,53 zł brutto
Strona: 1 [2] 3 / 3
Towar dnia
Waluta
Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry