Złóż zamówienie do 16:45, a przesyłka o standardowych wymiarach do 30kg wagi zostanie wysłana z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. * dla stałych odbiorców.

Ekspresowa wysyłka !
Koszyk : 0 prod.
Moje konto
Waluta:

Podążaj za nami

Kontakt

Dzial handlowy:

Krzysztof Pikula

+48 508 489 777

krzysztof.pikula@falesia.pl

Jaroslaw Urbanek

+48 510 812 394

jaroslaw.urbanek@falesia.pl

jaroslaw.urbanek

Michal Kosior

+48 574 608 870

michal.kosior@falesia.pl

2681651 kosiorm

Biuro: biuro@falesia.pl

+48 22 2500700 +48 22 2500701

Faktury, platnosci:

+48 22 2500704 +48 508 457 941

ksiegowosc@falesia.pl

Zamówienia:

+48 22 2500710 oferty@falesia.pl

Lista produktów
  • z
  • 2
Nowość

Czyścik kasetowy do złączy kabli światłowodowych, cleaner, T-CAS

Czyścik kasetowy do złączy kabli światłowodowych, cleaner, T-CAS
Cena : 79,00 zł netto
97,17 zł brutto
Nowość

Kabel koncentryczny FNT400, 50 Ohm

Kabel koncentryczny FNT400, 50 Ohm
Cena : 5,40 zł netto
6,64 zł brutto
Nowość

Kabel ZTT 12J DUCT Anti-Rodent, wielotubowy (6F/T), 9 mm, G.652D, 2.7kN

Kabel ZTT 12J DUCT Anti-Rodent, wielotubowy (6F/T), 9 mm, G.652D, 2.7kN
Cena : 1,97 zł netto
2,42 zł brutto
Nowość

Mikrorurka grubościenna TELCOLINE 7/4 mm z pilotem, zielona, odcinek 300 metrów

Z pilotem, krążek 300 m

Mikrorurka grubościenna TELCOLINE 7/4 mm z pilotem, zielona, odcinek 300 metrów
Cena : 178,00 zł netto
218,94 zł brutto
Nowość

Mufa światłowodowa TELCOLINE 48F, 3 wejścia, 24 wyjścia

Mufa światłowodowa TELCOLINE 48F, 3 wejścia, 24 wyjścia
Cena : 155,00 zł netto
190,65 zł brutto
Nowość

Panel dystrybucyjny modułowy 48F do szaf rack 19", 3U, wyposażony w 4 tacki

Panel dystrybucyjny modułowy 48F do szaf rack 19", 3U, wyposażony w 4 tacki
Cena : 198,00 zł netto
243,54 zł brutto
Nowość

Spawarka światłowodowa Tumtec FST-18H, 4.3", 5200mAh

Spawarka światłowodowa Tumtec FST-18H, 4.3", 5200mAh
Cena : 4 216,00 zł netto
5 185,68 zł brutto
Nowość

Spawarka światłowodowa Tumtec SD-9, 4.3", 7200mAh

Spawarka światłowodowa Tumtec SD-9, 4.3", 7200mAh
Cena : 4 065,00 zł netto
4 999,95 zł brutto
Nowość

Terminal Ethernet GPON ONT F670L do ZTE, 4xGE, 1xPOTS, 1xUSB, WIFI 2.4G/5G, 1xSC/UPC

F670L, antena

Terminal Ethernet GPON ONT F670L do ZTE, 4xGE, 1xPOTS, 1xUSB, WIFI 2.4G/5G, 1xSC/UPC
Cena : 135,00 zł netto
166,05 zł brutto
  • z
  • 2
Katalogi produktów
Nowości

© 2018-2019 Falesia Systemy Sp. z o.o.

Sklepy internetowe KQS.store
strzałka do góry
Informacja

Brak powiadomień