Pigtail SC/APC LSZH 1m G.652d 0,9mm Loose Tube (Easy strip) yellow

Poziom dostępności :
Ilość :
Cena : 3,00 zł netto
3,69 zł brutto

Pigtail światłowodowy o długości 1m i średnicy 0,9 mm, produkowany z jednomodowego, simpleksowego kabla światłowodowego zakończonego z jednej strony złączem SC/APC. Klasa SILVER zapewnia bardzo dobre cechy transmicyjne i właściwości optyczne (tłumienność wtrąceniowa złącza IL w granicy 0,3-0,4 dB). Pigtaili użyjemy do budowy sieci abonenckich FTTx, zastosujemy je w szafach rackowych, mufo-przełącznicach, czy puszkach abonenckich. Powłoka kabla wykonana została z tworzywa bezhalogenowego LSZH (Low Smoke Zero Halogen), nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas pożaru. Dodatkowo konstrukcja powłoki została wykonana w sposób (Easy Strip) umożliwiający jej zdjęcie bez użycia specjalistycznych narzędzi. Zastosowane włókno G.652D charakteryzuje się obniżonym "pikiem wodnym", a minimalny kąt gięcia to 30 mm. 
 
Dane:
- Złącze: SC/APC x1
- Włókno: G.652d
- Długość: 1 m
- Średnica zewnętrzna kabla: 0,9 mm
- Minimalny kąt gięcia: 30 mm
- Matriał powłoki zew: LSZH (Easy Strip) 
- Kolor powłoki: Żółty 
- Klasa: SILVER

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko / Firma:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Produkty z tej samej kategorii
Sklepy internetowe KQS.store Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry