Pigtail światłowodowy SC/APC LSZH 2m G.652d (0,9mm). Gold Class. Yellow

Poziom dostępności :
Ilość :
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 4,70 zł netto
5,78 zł brutto

Pigtail światłowodowy o długości 2m i średnicy 0,9 mm, produkowany z jednomodowego, simpleksowego kabla światłowodowego zakończonego z jednej strony złączem SC/APC. Klasa GOLD zapewnia najlepsze cechy transmicyjne i właściwości optyczne (tłumienność wtrąceniowa złącza IL w granicy 0,1 dB). Pigtaili użyjemy do budowy sieci abonenckich FTTx, zastosujemy je w szafach rackowych, mufo-przełącznicach, czy puszkach abonenckich. Powłoka kabla wykonana została z tworzywa bezhalogenowego LSZH (Low Smoke Zero Halogen), nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas pożaru. Zastosowane włókno G.652D charakteryzuje się obniżonym "pikiem wodnym", a minimalny kąt gięcia to 30 mm. 

Dane:
- Złącze: SC/APC
- Włókno: G.652d
- Długość: 2 m
- Średnica zewnętrzna kabla: 0,9 mm
- Minimalny kąt gięcia: 30 mm
- Matriał powłoki zew: LSZH
- Klasa: GOLD

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko / Firma:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Produkty z tej samej kategorii
Sklepy internetowe KQS.store Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry