Patchcord TELCOLINE SC/APC-SC/UPC simplex LSZH 2m G.657A1 3mm

Poziom dostępności :
Ilość : szt
Cena : 7,20 zł netto
8,86 zł brutto

Patchord światłowodowy o długości 2 metrów i średnicy 3 milimetrów, produkowany z jednomodowego, simpleksowego kabla światłowodowego zakończonego z jednej strony złączem SC/APC, z drugiej SC/UPC. Klasa SILVER zapewnia najlepsze cechy transmicyjne i właściwości optyczne (tłumienność wtrąceniowa złącza IL w granicy 0,3-0,4 dB). Patchordów użyjemy do budowy sieci abonenckich FTTx, zastosujemy je w szafach rackowych, mufo-przełącznicach, czy puszkach abonenckich. Powłoka kabla wykonana została z tworzywa bezhalogenowego LSZH (Low Smoke Zero Halogen), nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas pożaru. Zastosowane włókno G.657A1 poprawia odporność mechaniczną, a minimalny promień gięcia to zaledwie 10 mm. Wersja 657A1 jest kompatybilna i może być łączona z włóknem G.652. W przypadku patchordów nie ma konieczności spawania włókien co znacznie zmniejszy czas prac montażowych

Dane:
- Złącze: SC/APC - SC/UPC 
- Włókno: G.657A1
- Długość: 2 m
- Średnica zewnętrzna kabla: 3 mm
- Minimalny kąt gięcia: 10 mm 
- Matriał powłoki zew: LSZH
- Klasa: SILVER

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko / Firma:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Produkty z tej samej kategorii
Sklepy internetowe KQS.store Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry