Patchcord światłowodowy TELCOLINE SC/APC-SC/APC microADSS DROP Heavy Duty 60m

Poziom dostępności :
Ilość : szt
Cena : 61,00 zł netto
75,03 zł brutto

Patchcord światłowodowy TELCOLINE SC/APC microADSS DROP 60m. Posiada mocną powłokę zewnetrzną TPU odporną na promieniowanie UV. Dzięki wzmocnieniu z włókien Aramidowych posiada  wytrzymałość 1000N, pozwala to na stosowanie go przy przesłach do 80m. Zastosowano w nim włókno wysokiej jakości Corning G.657A2 pozwala ono na uzyskanie promienia gięcia 7,5mm.

Patchcord idealnie nadaje się do wykonywanie przyłączy klienckich w różnych rodzajach sieci optycznych.

Cechy produktu:

- długość 60m,
- obustronnie zakończony złączami SC/APC,
- powłoka TPU odporna na promieniowanie UV,
- wzmocnienie z włókien Aramidowych,
- średnica 3mm,
- włókno światłowodowe Corning G.657A2 opromieniu gięcia 7,5mm,
- długość przesła do 80m,

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko / Firma:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Produkty z tej samej kategorii
Sklepy internetowe KQS.store Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry