Kontakt

Dział handlowy:

Krzysztof Pikula

+48 508 489 777

krzysztof.pikula@falesia.pl

Michał Kosior

+48 574 608 870

michal.kosior@falesia.pl

2681651 kosiorm

Jarosław Urbanek

+48 510 812 394

jaroslaw.urbanek@falesia.pl

67877907 jaroslaw.urbanek

Zamówienia:

+48 22 2500710

oferty@falesia.pl

Biuro:

+48 22 2500700

+48 22 2500701

biuro@falesia.pl

Faktury, płatności:

+48 22 2500704

+48 508 457 941

ksiegowosc@falesia.pl

MultiPatchord Telcoline 12J SC/APC-UPC 50m G.652d , średnica 3-5mm

Kod produktu: PA-APC-UPC-050M-652-12
Poziom dostępności :
Ilość : szt
Spytaj konsultanta o cenę
+48 22 2500700
Cena : 588,00 zł netto
723,24 zł brutto

MultiPatchord Telcoline 12J SC/APC-UPC 50m - Wykorzystanie gotowych multipatchordów nie wymaga spawania lub mechanicznego łączenia włókien, dzięki czemu przyśpieszymy prace instalacyjnę oraz zmienjszymy koszty przyłącza. Multipatchordy Telcoline wykonane są z najwyższej jakości złącz SC GOLD i włókna G.652d o długości 50m, a średnica kabla mieści się w zakresie od 3mm do 5mm.

Dane Techniczne:
• Waga: ok 8kg
• Ilość włokien: 12J G.652d
• Typ złącz: SC/APC-UPC
• Średnica kabla: od 3mm do 5mm
• Długość: 50m

! Uwaga !

Realizacja ok 5dni roboczych.
Na życzenie klienta wykonujemy multipatchordy o dowolnej długości i z dowolnymi typami złącz S.C, LC, ST, FC na kablach jenomodowych lub wielomodowych. Multipatchordy wykonujemy od ilości włókien 2J-288J.
O wycenę zapytaj naszego Handlowca lub napisz do nas widomość mailową na adres: oferty@falesia.pl

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko / Firma:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Produkty z tej samej kategorii
Nowości
Sklepy internetowe KQS.store Sklepy internetowe KQS.store strzałka do góry