Falesia Systemy Sp. z o.o., ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa, Infolinia 801 023923, Tel. +48 22 2500700, email: biuro@falesia.pl, oferty@falesia.pl

Kontakt

Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Falesia Systemy Sp. z o.o.,
ul. Sabały 60,
02-174 Warszawa,
Email: biuro@falesia.pl
Infolinia 801 023923, Tel. +48 22 84 61 425

Gdzie nas szukać?

Kariera

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

  • Specjalista ds. sprzedaż
  • Kierownik Sprzedaży

Do przesyłanych dokumentów prosimy dodać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Specjalista ds. sprzedaży
Nr ref: TR/12/101
Miejsce pracy: Warszawa

Podstawowe obowiązki:

  • Zdobywanie klientów z sektora operatorów telekomunikacyjnych.
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi i nowymi klientami.
  • Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego.
  • Negocjowanie warunków umów.

Wymagania:

  • Znajomość rynku telekomunikacyjnego w Polsce.
  • Minimum średnie wykształcenie.
  • Znajomość technik negocjacyjnych.
  • Wysoka motywacja do pracy.
  • Zorientowanie na wynik.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w młodym i pełnym entuzjazmu zespole.
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Możliwości doskonalenia zawodowego i rozwoju w dynamicznej organizacji.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Dokumenty (CV i list motywacyjny) z podaniem numeru referencyjnego prosimy przesyłać na adres: biuro@falesia.pl

Kierownik Sprzedaży
Nr ref: TR/12/102

  • Zdobywanie klientów z sektora firm i instytucji.
  • Sprzedaż rozwiązań teleinformatycznych, PBX do sektora firm i instytucji.
  • Utrzymywanie relacji z klientami.

Wymagania:

  • Minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość rynku teleinformatycznego, PBX w Polsce.
  • Wyższe wykształcenie.

Oferujemy:

  • Kontakt z najnowszymi technologiami.